RealizacjeZalane przedszkole

9 sierpnia 2021
https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/08/osuszanie-przedszkola-naglowek.jpg

Pracownicy przedszkola w jednej z niewielkich miejscowości w Małopolsce po przerwie w zajęciach zastali całkowicie zalane pomieszczenia przedszkolne. Lokalizacja miejsca wycieku nie była konieczna, ponieważ „winny” całej sytuacji (element zasilający prysznic w łazience na ❗ piętrze ❗) przyznał się do przeciekania 💦💦💦
Wody było za dużo, aby można ją było zebrać i zapomnieć o całej sprawie (czego generalnie jako spece od osuszania nie polecamy nigdy robić), dlatego zapadła decyzja o osuszaniu pomieszczeń w całym przedszkolu.
Początkiem kwietnia przystąpiliśmy do rozstawiania sprzętu: osuszaczy, wentylatorów oraz separatorów, a następnie co kilka dni sprawdzaliśmy poziom wilgotności pomieszczeń, wylewek oraz ścian oraz przestawialiśmy sprzęt, aby dostosować jego pracę do zmieniających się we wnętrzu warunków.
Ostatecznie cały proces osuszania przedszkola zajął miesiąc, a całą procedurę zakończyliśmy zamgławianiem, którego celem była likwidacja ewentualnych grzybów, pleśni oraz ich zarodników. Wszystko po to, aby dzieci mogły wrócić do czystych i bezpiecznych wnętrz przedszkola.

Szukasz firmy zajmującej się kompleksowym osuszaniem budynków np. przedszkoli?
Dzwoń, działamy szybko i precyzyjnie
👇👇👇👇👇👇💦💧🕵
☎️ +48-600-485-471
☎️ +48-883-731-195

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Centrum Targowe Chemobudowa
Pawilon wystawowy B
ul. S. Klimeckiego 14
30-705 Kraków

Osuszanie Kraków

Zajmujemy się profesjonalnym wykrywaniem wycieków i osuszaniem budynków w Krakowie. Wynajmujemy osuszacze, nagrzewnice i wentylatory w konkurencyjnych cenach.

Bezpłatna ekspertyza i wycenaPogotowie zalania 24h

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.