Osuszanie mieszkań i budynków Kraków

Osuszanie mieszkań po zalaniach

OSUSZANIE mieszkań w Krakowie i Małopolsce

Zalanie przez sąsiada? Awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej? Nierzetelny wykonawca/hydraulik? Są dziesiątki powodów zalań, ale przede wszystkim liczą się szybkie i sprawne działania osuszające. Zadzwoń, zrobimy BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ.

Zalane mieszkanie i zawilgocone ściany to zawsze ogromny problem dla jego mieszkańców, a czasem nawet sąsiadów. Właściwości cieczy sprawiają, że wnika ona pod posadzkę, przepływa przez warstwy, a po czasie powoduje niszczenie materiałów i powstawanie grzybów i pleśni. Dlatego w przypadku zalanych mieszkań trzeba działać szybko. Tylko takie działania pozwalają minimalizować koszty remontu i zmniejszają ryzyko wystąpienie chorób u mieszkańców.

Posiadamy urządzenia, które szybko i skutecznie pozwalają nam osuszać zarówno mokre i wilgotne ściany, jak i przeprowadzać osuszanie podposadzkowe. Zalał Cię sąsiad i na Twoim suficie powstała mokra plama? W takiej sytuacji również pomożemy.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz 3 zespoły profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Należy pamiętać, że przy zalaniu nieruchomości bardzo ważne jest podjęcie szybkich działań zmierzających do usunięcia wilgoci. Pomaga to w uniknięciu powstania większych szkód, rozwoju grzybów i pleśni.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów, nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania.

Kraków i MałopolskaOsuszanie po zalaniu + szybka, trafna i darmowa ekspertyza

Przeprowadzamy profesjonalne zabiegi osuszania po zalaniu z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń o wysokich parametrach pracy. Łącząc nasze zaplecze logistyczne z doświadczeniem, przeprowadzamy skuteczne osuszanie ścian, a przede wszystkim osuszanie podposadzkowe.
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne na podłogach, ścianach, a nawet sufitach.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Panowie w 100% fachowcy! Będę z czystym sumieniem polecała 🙂

Angelika

Opinia Google

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.