ozonowanie-wirusy-krakow

Ozonowanie to bezpieczna dla zdrowia, ekologiczna i bardzo skuteczna metoda usuwania wirusów (koronawirusów, grypy), grzybów i zapachów z pomieszczeń biurowych, domów, mieszkań oraz samochodów.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym ozonowaniem biur, biurowców, obiektów wielkopowierzchniowych, galerii i sklepów bazując na wieloletnim doświadczeniu zdobytym podczas zwalczania grzybów, pleśni  i przykrych zapachów. Działamy na terenie Krakowa i Małopolski i to właśnie na tym obszarze odpowiadamy na zgłoszenia dotyczące zwalczania wirusów i dezynfekcji domów, mieszkań i biurowców.

Ozonowanie biur Kraków

Podejmujemy się realizacji dezynfekcji przez ozonowanie nawet na powierzchniach o wielkości 50 000 metrów kwadratowych. Posiadamy do tego odpowiednie zaplecze, zarówno w postaci urządzeń, jak i wykwalifikowanego personelu, który dobierze najlepsze parametry pracy ozonatorów.  Od zawsze inwestujemy w urządzenia renomowanych producentów, o jak najlepszych właściwościach potwierdzonych odpowiednimi certyfikatami.

ozonator-powierzchnie-biurowe

Masz pytania dotyczące ozonowania?

Szukasz skutecznej ekipy, która podejmie się ozonowania na dużych i małych powierzchniach?

Czy wiesz, że…?

Większość wirusów jest wrażliwa na substancje – pochodne alkoholu wykorzystywane w środkach do dezynfekcji, wysokie temperatury, jak również na ozon. Koronawirusy nie są wyjątkiem.

Generator ozonu pozwala definitywnie zwalczać wirusy ( grypy, koronawirusa COVID-19 ). Mimo, że urządzenia do ozonowania zostały początkowo opracowane z myślą o odgrzybianiu klimatyzacji  bakterii, pleśni, roztoczy i grzybów oraz do usuwania nieprzyjemnych zapachów to sprawdziły się również w walce z wirusami, co potwierdzono badaniami.

Przykłady zastosowania ozonu:

 • usuwanie wirusów z powietrza i powierzchni
 • sterylizacja pomieszczeń mieszkalnych, usuwanie brzydkich zapachów
 • eliminacja odorów w kabinach samochodów
 • usuwanie zapachu spalenizny powstałego podczas pożaru
 • eliminacja zapachu nikotyny w pomieszczeniach mieszkalnych i samochodach
 • usuwanie zapachu oleju po smażeniu w mieszkaniach i restauracjach
 • poprawa jakości powietrza w budynkach użyteczności publicznej, przedszkolach, szkołach, zakładach przetwórstwa mięsnego,

Uważamy, że odkażanie budynków, w których przebywają pracownicy powinno być rutynowym działaniem w związku z epidemią koronawirusa.

Ozonowanie pozwala trwale usunąć szkodzące i zagrażające zdrowiu wirusy, alergeny i bakterie, nadając obiektom użyteczności publicznej oraz prywatnym mieszkaniom i domom świeżość i zapach nowości.

W jaki sposób ozon niszczy wirusy?

Ozon niszczy wirusy. To niezaprzeczalny fakt. Dzieje się tak przez przenikanie ozonu przez otoczkę białkową wirusa do rdzenia kwasu nukleinowego, co powoduje uszkodzenie wirusowego RNA. W wyższych stężeniach ozon może niszczyć powłokę wirusa, całkowicie go likwidując.

Czy ozon zwalczy koronawirusy?

Ozonowanie pomieszczeń biurowych,sklepów, apartamentów, domów, zmniejsza ryzyko zarażenia koronawirusem, wirusem grypy i innymi. Wyniki badań przeprowadzonych przez Institute of Virology w Wuhan, będącego największym ogniskiem koronawirusa  w Chinach, potwierdziły skuteczność ozonowania w niszczeniu nowego Koronawirusa 2019-nCoV.

Generatory ozonu są stosowany przez osoby indywidualne oraz firmy z branż:

 • hotelarskiej,
 • warsztatów samochodowych,
 • myjni,
 • zakładów pogrzebowych,
 • ośrodków wypoczynkowych,
 • placówek służby zdrowia.

Dlaczego warto ozonować i stosować ozon?

 • Posiada wszechstronne zastosowanie bakteriobójcze, wirusobójcze i prozdrowotne
 • Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i życia człowieka
 • Działa wszędzie tam, gdzie zawodzą leki i inne środki odkażające
 • Najskuteczniej walczy z alergenami w powietrzu
 • Jest szeroko stosowany we wszystkich gałęziach przemysłu jako czynnik odkażający
certyfikat-ozonowanie-krakow

W osusz.pl cały czas rozwijamy swoje kompetencje w zakresie ozonowania.

Działamy w branży, w której pojawiają się nowe środki chemiczne, nowe wymagania środowiskowe, a także nowe zagrożenie. Uważamy, że to ważne aby być na bieżąco i móc odpowiadać na pytania klientów bazując na doświadczeniu, ale i wiedzy.

 

To dlatego w marcu do naszych certyfikatów dołożyliśmy nowe szkolenie.

Ozon, generatory ozonu i perspektywy zastosowania ozonowania w zabiegach dezynfekcji i dezodoryzacji. Dezynfekcja w zakładach opieki zdrowotnej, budynkach użyteczności publicznej i mieszkaniach z zagrożeniem od koronawirus SARS-CoV-2.
ozonowanie-biur
Szybki kontakt

Chcesz uzyskać więcej informacji? Napisz do nas. Możesz również zadzwonić na numer 600-485-471 lub 883-731-195.