Osuszanie piwnic

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2022/12/osuszanie-piwnic.webp

OSUSZANIE piwnic od wewnątrz

Zalewanie piwnic to często spotykany problem, zwłaszcza w okresie deszczowym lub podczas intensywnych opadów śniegu, które stopniowo topnieją. Przyczyny tego zjawiska mogą być różne, ale najczęściej są to: nieszczelność fundamentów budynku, brak lub niewłaściwe działanie systemu odwodnienia, a także brak lub uszkodzenie instalacji c.o. i c.w.u lub rynien i rur spustowych.

W zalanych piwnicach panuje wilgoć, co sprzyja rozwojowi grzybów i pleśni, a to może prowadzić do powstawania zagrzybionych ścian i sufitów. Dlatego tak ważne jest, aby jak najszybciej zająć się profesjonalnym osuszaniem piwnic.

Zalana piwnica może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa. Wilgoć sprzyja rozwojowi grzybów i pleśni, które mogą powodować alergie i choroby układu oddechowego. Warto więc jak najszybciej podjąć działania osuszające piwnicę, aby zadbać o bezpieczeństwo swojego domu. W Osusz.pl zapewniamy BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ, a koszt prac rozliczymy BEZGOTÓWKOWO z ubezpieczycielem.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz 3 zespoły profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

W przypadku postępowania z zalaniami budynków czas ma ogromne znaczenie - pozwala ograniczyć koszty napraw i zminimalizować ich wpływ na zdrowie. To dlatego przyjmujemy zgłoszenia całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
https://osusz.pl/wp-content/uploads/2023/03/mapka-osusz-pl.webp

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów, nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Osuszanie piwnic + szybka, trafna i darmowa ekspertyza

Firma osusz.pl specjalizuje się w usługach osuszania piwnic po zalaniu. Posiada profesjonalny sprzęt do szybkiego i skutecznego osuszania, a także wykwalifikowany personel, który pomoże Ci szybko poradzić sobie z problemem zalanej piwnicy. Niezależnie od tego, czy Twoja piwnica została zalana przez wodę z nieszczelnego kranu, czy też przez powódź, wiemy, jak pomóc Ci w jej szybkim osuszeniu.
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne na podłogach, ścianach, a nawet sufitach.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków
ul. T. Romanowicza 6
30-702 Kraków
Oddział Częstochowa
ul. Małopolska 71U
42-218 Częstochowa
Oddział Warszawa
ul. Groteski 5
01-935 Warszawa
Oddział Wrocław
ul. Legnicka 45
54-230 Wrocław
Oddział Kielce
ul. 1 Maja 93
25-614 Kielce

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.