HomeDezynfekcja zamgławianie termiczne

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2020/09/zamglawianie-hal-magazynow-krakow.jpg

Dezynfekcja hal i magazynów w Krakowie i Małopolsce

Zamgławianie termiczne - zabieg z wykorzystaniem urządzeń do dezynfekcji, które rozprowadzają preparaty biobójcze w postaci skondensowanej mgły.

W urządzeniu, którego budowa została oparta o silnik pulsacyjny, dochodzi do gwałtownego odparowania substancji roboczej, która w kolejnym kroku zostaje rozpylona i skroplona w kontakcie z chłodniejszym powietrzem. Tak wygenerowana mgła (efekt wizualny jak w „zadymionym barze”) rozprzestrzenia się, osiada i penetruje wszystkie zakamarki dezynfekowanego pomieszczenia.

UWAGA! Prawidłowe przeprowadzenie zabiegu wymaga umiejętności i doświadczenia. Ale podstawą jest zawsze znajomość, dobór i odpowiednie przygotowanie mieszanki środków chemicznych dostosowanych do przestrzeni i rodzaju zabiegu.

Osusz.pl to profesjonalna firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży dezynfekcji i osuszania. Usługi dezynfekcji opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz 3 zespoły profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.
Nasze umiejętności i wiedzę potwierdzają certyfikaty i szkolenia, które pozwalają nam skutecznie stosować dezynfekcję przez zamgławianie jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo przyszłym użytkownikom pomieszczeń.

Zamgławianie termiczneDEZYNFEKCJA MAGAZYNÓW
Dzwoń 24h/dobę

Termiczne generatory mgły z użyciem odpowiednio dobranych środków pozwalają na zwalczanie grzybów, wirusów i bakterii w dużych zamkniętych przestrzeniach.

Kraków i MałopolskaGdzie stosować dezynfekcję przez zamgławianie

 • Dezynfekcja dużych zakładów przemysłowych
 • Dezynfekcja fabryk
 • Dezynfekcja magazynów
 • Zwalczanie komarów os i szerszeni w otwartej przestrzeni
 • Dezynfekcja zsypów i kanałów wentylacyjnych

Zalety zamgławiania termicznego

 • przenikanie środków w trudno dostępne miejsca , pomiędzy pólkami magazynowymi, maszynami urządzeniami i elementami linii produkcyjnych
 • równomierne rozprowadzenie środków chemicznych
 • środki wnikają we wszystkie zakamarki w postaci mgły
 • brak konieczności sprzątania, zabiegi nie pozostawiają plam i zacieków
 • środki są aplikowane w całym pomieszczeniu na podstawie obliczonej kubatury pomieszczeń
 • możliwość przeprowadzenia zabiegu w miejscach z trudnym dostępem jak np. zsypy na śmieci czy  kanały wentylacyjne
https://osusz.pl/wp-content/uploads/2020/09/certyfikat-zamglawianie-termiczne-640x995.jpg

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Centrum Targowe Chemobudowa
Pawilon wystawowy B
ul. S. Klimeckiego 14
30-705 Kraków

Osuszanie Kraków

Zajmujemy się profesjonalnym wykrywaniem wycieków i osuszaniem budynków w Krakowie. Wynajmujemy osuszacze, nagrzewnice i wentylatory w konkurencyjnych cenach.

Bezpłatna ekspertyza i wycenaPogotowie zalania 24h

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.