Osuszanie po zalaniu Kielce

Osuszanie wilgoci technologicznej Kraków

OSUSZANIE PO ZALANIU w Kielcach i województwie śiętokrzyskim

Twoja nieruchomość w Kielcach została uszkodzona przez zalanie spowodowane przez sąsiada lub awarię instalacji wodno-kanalizacyjnej? Doświadczyłeś intensywnych opadów deszczu lub gwałtownej powodzi? Nie martw się, możesz polegać na naszej pomocy w skutecznym usuwaniu skutków zalania Twojej nieruchomości. Jesteśmy specjalistami w osuszaniu po zalaniach i chętnie zajmiemy się Twoim problemem szybko i skutecznie! Co więcej, zawsze oferujemy BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ, aby pomóc Ci zrozumieć sytuację i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Zanim przystąpisz do procesu osuszania budynku po zalaniu, istotne jest, abyś zrozumiał budowę różnych warstw podłogi. To dlatego, że największym zagrożeniem po zalaniu nie są powierzchniowe kałuże, lecz woda, która wniknęła do głębszych warstw podłogi. Jak wygląda typowa konstrukcja podłogi? Na płycie żelbetowej zazwyczaj znajduje się warstwa styropianu, na której ułożone są kolejno folia, wylewka i warstwa użytkowa – panele lub płytki. Podczas zalania nieruchomości woda często przenika przez krawędzie ścian i szczeliny dylatacyjne do warstw leżących głębiej.

UWAGA: Nieosuszenie dolnych warstw posadzki po zalaniu może prowadzić do uszkodzenia materiałów budowlanych, powstania wilgoci na ścianach, odspojenia tynku oraz pojawienia się pleśni, grzybów i nieprzyjemnych zapachów, które z czasem mogą być trudne do usunięcia.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży. Usługę osuszanie po zalaniu Kielce opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz 3 zespoły profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Wiedząc, jak duże niebezpieczeństwo dla zdrowia powodują grzyby i pleśnie, po każdym zalaniu należy bezwzględnie przeprowadzić zabiegi osuszające.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Kielce i województwo świętokrzyskieSzybka i darmowa ekspertyza +Osuszanie po zalaniu

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym osuszaniu nieruchomości po zalaniu - domów, mieszkań, garaży, piwnic, biurowców i magazynów. Działamy sprawnie i skutecznie, wykorzystując nowoczesny sprzęt o wysokiej wydajności. W osusz.pl połączyliśmy doskonałe zaplecze techniczne z wieloletnim doświadczeniem i unikalną wiedzą, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić skuteczne osuszanie po zalaniu w Kielcach, zarówno ścian, jak i podłóg.
Osuszamy posadzki i ściany
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.

Klienci o nas

Bardzo profesjonalne podejście. Mieliśmy w domu zaciek- wyciek został sprawnie zlokalizowany, doradzono nam jak go usunąć . Bez próbowania naciągania na jakieś niepotrzebne koszty. Wszystko na czas. Bardzo fair podejście do zapłaty. Polecam bardzo

Marta

Opinia Google

Gdy okazało się, że udało się osuszyć mieszkanie szybciej niż się spodziewałem, otrzymałem zwrot pieniędzy za niewykorzystany czas wynajmu. Klasa. No i dzięki za skuteczne porady i pozostawienie pojemników na wodę, dodatkowego przedłużacza – nawet o nich nie pomyślałem.

Przemysław

Opinia Google

Firma Osusz.pl dokonała w moim przypadku lokalizacji usterki, która spowodowała zalanie mieszkania. Kilku innych specjalistów nie było w stanie tego zrobić. Rozkuli podłogę i precyzyjnie odsłonili miejsce usterki nie niszcząc ani jednej płytki więcej niż było to konieczne. Bardzo dokładnie ocenili skalę zalania i obszar, który trzeba osuszyć. Osuszyli mokre ściany i podłogi minimalizując uszkodzenia płytek i paneli. Panowie świetnie znają się na swojej robocie i są bardzo profesjonalni. Z ręką na sercu 10/10 🙂

Marek

Opinia Google

W 100 % polecam usługi tej firmy. W firmie pracują przemili Panowie którzy w pełni profesjonalnie i kompleksowo zajęli się lokalizacją wycieku i osuszaniem mieszkania, zawsze byli punktualni oraz rozwiewali każdą moją wątpliwość dot. wszystkich działań. Dodatkowo firma przygotowała bardzo szczegółową dokumentację z całego procesu co pozwoliło w pełni pokryć koszty osuszania przez ubezpieczyciela. Polecam !

Olga

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie świętokrzyskim (Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Włoszczowa…) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Kielcach.

SZYBKI KONTAKT

Świętokrzyskie

Mariusz 790-826-666

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Kielce
ul. 1 Maja 93
25-614 Kielce

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków
ul. T. Romanowicza 6
30-702 Kraków
Oddział Częstochowa
ul. Małopolska 71U
42-218 Częstochowa
Oddział Warszawa
ul. Groteski 5
01-935 Warszawa
Oddział Wrocław
ul. Legnicka 45
54-230 Wrocław
Oddział Kielce
ul. 1 Maja 93
25-614 Kielce

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.