Osuszanie podposadzkowe

Osuszanie podposadzkowe

OSUSZANIE PODPOSADZKOWE

Bez względu na źródło pochodzenia wody, czy to z awarii instalacji wodnej lub centralnego ogrzewania, czy też w wyniku działania sił wyższych jak zalanie spowodowane intensywnymi opadami deszczu, powódź, podtopienie, wodę, która wdarła się do domu lub mieszkania należy niezwłocznie usunąć. ZAWSZE BEZPŁATNA EKSPERTYZA

Po zalaniu mieszkania, garażu czy budynku komercyjnego wystarczy zebrać wodę z powierzchni i można zapomnieć o problemie. To zdanie niestety nie jest prawdą, co wynika z warstwowej budowy obecnych podłóg. W przypadku zalania, woda przedostaje się przez kolejne warstwy, aby utknąć pod styropianem i folią, skąd ma bardzo utrudnioną możliwość odparowywania. Klienci, którym pokazujemy wodę zebraną w wykonanym otworze rewizyjnym, są całkowicie zaskoczeni tym faktem. Inną sytuacją, która wymaga osuszania podposadzkowego, jest uszkodzenie instalacji CO lub CWU, które są zlokalizowane w wylewce, skąd woda już bardzo łatwo przedostaje się pod styropian.

Aby uwolnić wodę z dolnych warstw posadzki i osuszyć pomieszczenie lub budynek stosujemy specjalistyczne urządzenia, które przez przygotowane otwory odsysają nadmiar wody, a następnie tłoczą suche powietrze, który “wypycha” wilgoć spod podłogi, która następnie może być wychwycona przez rozstawione w pomieszczeniu osuszacze. Brzmi skomplikowanie, ale dla nas to codzienność. Ważne jest to, że tylko przeprowadzenie profesjonalnych zabiegów osuszania podposadzkowego zapobiegnie nieprzyjemnym konsekwencjom pojawiającym się jako wykwity na ścianach i suficie wody.

Podejmując się osuszania podposadzkowego przeprowadzamy prace tak, aby ich negatywne efekty ograniczyć do minimum.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania podposadzkowego opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Zalanie nieruchomości wymaga podjęcia szybkich działań zmierzających do usunięcia wilgoci. Pomaga to w uniknięciu powstania większych szkód, rozwoju niebezpiecznych dla zdrowia grzybów i pleśni.
https://osusz.pl/wp-content/uploads/2023/03/mapka-osusz-pl.webp

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

BEZPŁATNA EKSPERTYZAOsuszanie podposadzkowe

Wykonujemy profesjonalne usługi osuszania podposadzkowego. W trakcie prac korzystamy z nowoczesnych urządzeń o wysokich parametrach pracy. Łącząc nasze zaplecze technologiczne z wieloletnim doświadczeniem przeprowadzamy skuteczne osuszanie podposadzkowe.
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków
ul. T. Romanowicza 6
30-702 Kraków
Oddział Częstochowa
ul. Małopolska 71U
42-218 Częstochowa
Oddział Warszawa
ul. Groteski 5
01-935 Warszawa
Oddział Wrocław
ul. Legnicka 45
54-230 Wrocław
Oddział Kielce
ul. 1 Maja 93
25-614 Kielce

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.