Osuszanie apartamentów

Osuszanie mieszkań po zalaniach

OSUSZANIE apartamentów i mieszkań

Osuszanie apartamentów i mieszkań jest koniecznością po zalaniu, a ich zaniedbanie może stać się dużym problemem dla właścicieli nieruchomości. Co zrobić w przypadku zalania mieszkania przez sąsiada, awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej lub w wyniku powodzi i podtopienia przez opady atmosferyczne? Przy zalaniu liczą się szybkie i sprawne działania osuszające. Zadzwoń, przeprowadzimy BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ, a koszt naprawy rozliczymy BEZGOTÓWKOWO z ubezpieczycielem.

Woda zalewająca apartament i mieszkanie jest dużym utrudnieniem dla mieszkańców.  W Osusz.pl znamy się na osuszaniu budynków i wiemy, że duże zalania, jak i powolne podciekanie np. z uszkodzonej rury wymagają sprawnego osuszania. Właściwości cieczy sprawiają, że wnika ona pod posadzkę, przepływa przez warstwy, a po czasie powoduje niszczenie materiałów i powstawanie niebezpiecznych dla zdrowia grzybów i pleśni. Dlatego w przypadku zalanych wnętrz należy w możliwie krótkim czasie podjąć działania zmierzające do osuszenia zalanego apartamentu. Tylko szybka reakcja pozwala minimalizować koszty remontu i zmniejsza ryzyko wystąpienie chorób układu oddechowego u mieszkańców.

W firmie Osusz.pl łączymy wieloletnie doświadczenie wraz z nowoczesnym parkiem maszynowym, które pozwalają nam szybko i skutecznie osuszać mokre i wilgotne ściany, wnętrza apartamentów oraz przeprowadzać osuszanie podposadzkowe.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

Precyzyjne lokalizowanie wycieków

Dzięki doświadczeniu, lokalizujemy wycieki szybko i sprawnie. Zawsze dobieramy najskuteczniejsze metody do zastanej sytuacji. W trakcie prac lokalizacyjnych korzystamy z najwyższej jakości sprzętu, aby mieć pewność precyzyjnego wytypowania nieszczelności. Działamy skutecznie tam, gdzie inni nie dają rady.
Dzwoń 24H
https://osusz.pl/wp-content/uploads/2024/04/mapa.png

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem*

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów, nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc. *W przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

24h/7dni w tygodniuOsuszanie po zalaniu + szybka, trafna i darmowa ekspertyza

Oferujemy zabiegi osuszania apartamentów po zalaniu z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń osuszających o wysokich parametrach pracy. Łącząc szeroką ofertę osuszaczy z wieloletnim doświadczeniem, przeprowadzamy skuteczne osuszanie mieszkań
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne na podłogach, ścianach, a nawet sufitach.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Gąsiorowskich 6 60-704 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.