Osuszanie po zalaniu Poznań

Osuszanie wilgoci technologicznej Kraków

OSUSZANIE PO ZALANIU w Poznaniu, Gnieźnie i województwie wielkopolskim

Twoja nieruchomość w Poznaniu została uszkodzona przez zalanie spowodowane przez sąsiada lub awarię instalacji wodno-kanalizacyjnej? Doświadczyłeś intensywnych opadów deszczu lub gwałtownej powodzi? Nie martw się, możesz polegać na naszej pomocy w skutecznym usuwaniu skutków zalania Twojej nieruchomości. Jesteśmy specjalistami w osuszaniu po zalaniach i chętnie zajmiemy się Twoim problemem szybko i skutecznie! Zawsze oferujemy BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ, aby pomóc Ci zrozumieć sytuację i zaproponować najlepsze możliwe rozwiązanie.

Przed przystąpieniem do procesu osuszania budynku po zalaniu istotne jest zrozumienie struktury posadzki. Główne zagrożenie po zalaniu nie tkwi w powierzchniowych kałużach, lecz w wodzie, która przenika głębiej, do różnych warstw podłogi. Jak wygląda typowa konstrukcja posadzki? Na płycie żelbetowej zazwyczaj umieszcza się warstwę styropianu, na którą nakłada się folię, wylewkę i warstwę użytkową – panele lub płytki. Woda podczas zalania często przedostaje się przez krawędzie ścian oraz szczeliny dylatacyjne do głębszych warstw. Z tych warstw woda samodzielnie nie wydostanie się nigdy.

UWAGA: Pominięcie osuszenia dolnych warstw posadzki po zalaniu może skutkować uszkodzeniami materiałów budowlanych, wilgocią na ścianach, odpadaniem tynku i pojawieniem się pleśni, grzybów oraz nieprzyjemnych zapachów, które z czasem mogą być trudne do usunięcia.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługę osuszanie po zalaniu Poznań opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie! Dzwoń 24h/dobę

Wiedząc, jak duże niebezpieczeństwo dla zdrowia powodują grzyby i pleśnie, po każdym zalaniu należy bezwzględnie przeprowadzić zabiegi osuszające.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Poznań i województwo wielkopolskieSzybka i darmowa ekspertyza +Osuszanie po zalaniu

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym osuszaniu nieruchomości po zalaniu - domów, mieszkań, garaży, piwnic, biurowców i magazynów. Działamy sprawnie i skutecznie, wykorzystując nowoczesny sprzęt o wysokiej wydajności. W osusz.pl połączyliśmy doskonałe zaplecze techniczne z wieloletnim doświadczeniem i unikalną wiedzą, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić skuteczne osuszanie po zalaniu w Poznaniu, zarówno ścian, jak i podłóg.
Osuszamy posadzki i ściany
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.

Osuszanie mieszkań po zalaniu w Poznaniu i Wielkopolsce

Zalanie to pechowe wydarzenie, które może przydarzyć się każdemu i to w najmniej oczekiwanym momencie. Niezależnie od źródła - czy to nieszczelność u sąsiada, awaria instalacji hydraulicznej, czy pęknięta rurka od pralki/zmywarki - kluczowe jest szybkie działanie i pozbycie się nadmiaru wilgoci zalegającej w ścianach i podłodze. Zakres prac osuszających zależy od ilości wody i jej lokalizacji. W przypadku większych zalań może być konieczne osuszanie podposadzkowe, a w przypadku przesiąknięcia wilgocią ścian - zastosowanie osuszaczy, wentylatorów i promienników na podczerwień. Wybór optymalnej metody i mocy osuszaczy determinuje specyfika sytuacji, a sposób postępowania i etapy osuszania po zalaniu są ustalane po szczegółowych oględzinach. Pamiętaj! Im szybsza reakcja na zalanie, tym mniejsze ryzyko rozległych szkód i powstawania pleśni. Nie zwlekaj - skontaktuj się z doświadczonymi specjalistami od osuszania, którzy skutecznie osuszą Twój dom lub mieszkanie, przywracając mu komfort i bezpieczeństwo. Osuszamy po zalaniu również w Gnieźnie.

Jak wygląda proces osuszania po zalaniu?

Widzisz oznaki zalania?
Jeśli widzisz oznaki zalania, po pierwsze zabezpiecz mienie i , jeśli to możliwe, zamknij dopływ wody. Jeśli pochodzenie wody jest nieznane, to spokojnie, zajmujemy się również lokalizacją wycieków.
Skontaktuj się z nami!
Czas na dobrą firmę osuszającą, która przeprowadzi Cię przez cały proces osuszania. Posiadasz ubezpieczenie od skutków zalania? Cały proces osuszania rozliczymy za Ciebie z ubezpieczycielem.
Osuszanie mieszkania
Zaczynamy od oceny sytuacji i określenia potrzebnego sprzętu (osuszaczy, wentylatorów, promienników), dokonujemy pomiarów wilgotności i ustalamy harmonogram pracy. Następne rozstawiamy sprzęt i pozwalamy mu działać.
Ile trwa osuszanie mieszkania?
To zależy! Przede wszystkim od wielkości zalania, ale możesz być pewien, że cały czas czuwamy nad jego przebiegiem. Nasz sprzęt będzie działał tak długo, aż pomieszczenia będą suche i bezpieczne do zamieszkania.
Bezgotówkowe rozliczenie
Jeśli jesteś posiadaczem polisy ubezpieczeniowej, to musisz wiedzieć, że cały proces osuszania możemy bezgotówkowo rozliczyć z Twoim ubezpieczycielem. Bierzemy na siebie całą papierologię, a Ty możesz odetchnąć z ulgą.
Zostaw opinię na temat naszej pracy!
Jeśli jesteś zadowolony z usługi, to będzie nam bardzo miło, jeśli podzielisz się swoją opinią, wystawisz nam 5* opinię w Google i zostawisz kilka słów od siebie.

Klienci o nas

Bez zastrzeżeń 👍! Szybkość reakcji, wykonanie pomiarów i badań w celu lokalizacji wycieków -sprawne działanie kompetentnych fachowców! Dziękuję i polecam!

Iwona

Opinia Google

Profeska, Pan kulturalny, miły i skuteczny – wykrył nieszczelność w łazience i udzielił rad, co dalej. Fachowiec przez duże F!

M P

Opinia Google

W ekspresowym tempie pojawił się Pan Kamil, dokonał pomiarów i wstępnej analizy problemu, polecam!

Pio Pio

Opinia Google

Jestem bardzo zadowolony z usług. Profesjonalne podejście do tematu. Pełna kultura i pomoc klientowi, nie tylko w znalezieniu przecieku ale porady co dalej z tym robić. Polecam!

Krzysztof

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie wielkopolskim( Poznań, Gniezno, Września, Swarzędz, Luboń, Tarnowo Podgórne, Świebodzin…) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Poznaniu.

SZYBKI KONTAKT

Wielkopolskie

Kamil 720-826-638

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Poznań
ul. Wiesiołkowa 30
61-680 Poznań

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.