Osuszanie po zalaniu Poznań

Osuszanie wilgoci technologicznej Kraków

OSUSZANIE PO ZALANIU w Poznaniu i województwie wielkopolskim

Twoja nieruchomość w Poznaniu została uszkodzona przez zalanie spowodowane przez sąsiada lub awarię instalacji wodno-kanalizacyjnej? Doświadczyłeś intensywnych opadów deszczu lub gwałtownej powodzi? Nie martw się, możesz polegać na naszej pomocy w skutecznym usuwaniu skutków zalania Twojej nieruchomości. Jesteśmy specjalistami w osuszaniu po zalaniach i chętnie zajmiemy się Twoim problemem szybko i skutecznie! Zawsze oferujemy BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ, aby pomóc Ci zrozumieć sytuację i zaproponować najlepsze możliwe rozwiązanie.

Przed przystąpieniem do procesu osuszania budynku po zalaniu istotne jest zrozumienie struktury posadzki. Główne zagrożenie po zalaniu nie tkwi w powierzchniowych kałużach, lecz w wodzie, która przenika głębiej, do różnych warstw podłogi. Jak wygląda typowa konstrukcja posadzki? Na płycie żelbetowej zazwyczaj umieszcza się warstwę styropianu, na którą nakłada się folię, wylewkę i warstwę użytkową – panele lub płytki. Woda podczas zalania często przedostaje się przez krawędzie ścian oraz szczeliny dylatacyjne do głębszych warstw. Z tych warstw woda samodzielnie nie wydostanie się nigdy.

UWAGA: Pominięcie osuszenia dolnych warstw posadzki po zalaniu może skutkować uszkodzeniami materiałów budowlanych, wilgocią na ścianach, odpadaniem tynku i pojawieniem się pleśni, grzybów oraz nieprzyjemnych zapachów, które z czasem mogą być trudne do usunięcia.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługę osuszanie po zalaniu Poznań opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Wiedząc, jak duże niebezpieczeństwo dla zdrowia powodują grzyby i pleśnie, po każdym zalaniu należy bezwzględnie przeprowadzić zabiegi osuszające.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Poznań i województwo wielkopolskieSzybka i darmowa ekspertyza +Osuszanie po zalaniu

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym osuszaniu nieruchomości po zalaniu - domów, mieszkań, garaży, piwnic, biurowców i magazynów. Działamy sprawnie i skutecznie, wykorzystując nowoczesny sprzęt o wysokiej wydajności. W osusz.pl połączyliśmy doskonałe zaplecze techniczne z wieloletnim doświadczeniem i unikalną wiedzą, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić skuteczne osuszanie po zalaniu w Poznaniu, zarówno ścian, jak i podłóg.
Osuszamy posadzki i ściany
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.

Klienci o nas

Bez zastrzeżeń 👍! Szybkość reakcji, wykonanie pomiarów i badań w celu lokalizacji wycieków -sprawne działanie kompetentnych fachowców! Dziękuję i polecam!

Iwona

Opinia Google

Profeska, Pan kulturalny, miły i skuteczny – wykrył nieszczelność w łazience i udzielił rad, co dalej. Fachowiec przez duże F!

M P

Opinia Google

W ekspresowym tempie pojawił się Pan Kamil, dokonał pomiarów i wstępnej analizy problemu, polecam!

Pio Pio

Opinia Google

Jestem bardzo zadowolony z usług. Profesjonalne podejście do tematu. Pełna kultura i pomoc klientowi, nie tylko w znalezieniu przecieku ale porady co dalej z tym robić. Polecam!

Krzysztof

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie wielkopolskim( Poznań, Gniezno, Września, Swarzędz, Luboń, Tarnowo Podgórne, Świebodzin…) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Poznaniu.

SZYBKI KONTAKT

Wielkopolskie

Kamil 720-826-638

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Poznań
ul. Wiesiołkowa 30
61-680 Poznań

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków
ul. Magazynowa 1B
30-858 Kraków
Oddział Częstochowa
ul. Małopolska 71U
42-218 Częstochowa
Oddział Warszawa
ul. Groteski 5
01-935 Warszawa
Oddział Wrocław
ul. Legnicka 45
54-230 Wrocław
Oddział Kielce
ul. 1 Maja 93
25-614 Kielce
Oddział Poznań
ul. Wiesiołkowa 30
61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.