Lokalizacja wycieków

Nieszczelność kanalizacji

PRECYZYJNA LOKALIZACJA WYCIEKÓW

Prawidłowa i precyzyjna lokalizacja wycieku pozwala ograniczyć zniszczenia powstałe przy tradycyjnych metodach odkrywkowych stosowanych przez hydraulików. W osusz.pl wycieki lokalizujemy wieloma technologiami: gazem, miernikami wilgoci, a także kamerą termowizyjną. Bazując na doświadczeniu dobieramy najskuteczniejszy sposób do każdego zlecenia.

Właściwości cieczy jak podsiąkanie, przenikanie przez warstwy i dążenie do wyrównania poziomu powodują, że miejsce wycieku zwykle jest oddalone od miejsca, w którym zauważono jego skutki. Dlatego, w takiej sytuacji warto zdecydować się na profesjonalną usługę, która precyzyjnie wskaże uszkodzoną rurkę lub niezaciśnięte połączenie. W Osusz.pl precyzyjnie lokalizujemy wycieki, a w trakcie prowadzonych prac bazujemy na więcej niż jednej metodzie oznaczania miejsca wycieku. Wszystko po to, aby bezbłędnie, a co najważniejsze z precyzją, wytypować miejsce nieszczelności. Precyzja w lokalizowaniu pozwala ograniczyć skutki odkrycia uszkodzenia najczęściej do jednej płytki ceramicznej, co jest zwykle przyjmowane z ulgą przez właścicieli nieruchomości.
W Osusz korzystamy z kilku metod lokalizacji m.in. gazów znacznikowych, kamer termowizyjnych oraz mierników wilgoci. Ale naszym największym zasobem jest doświadczenie. Po przeprowadzeniu tysięcy lokalizacji na przestrzeni ostatnich lat działamy ze 100% skutecznością we wskazywaniu miejsca wycieku, zanim przystąpimy do prac odkrywkowych.
Zlokalizowanie nieszczelności jest niezwykle ważne, ponieważ tylko znajdując źródło wycieku, jesteśmy w stanie powstrzymać powstawanie dalszych szkód.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi lokalizowania wycieków opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

Mokra plama na ścianie jest skutkiem,
ale nie źródłem wilgoci.

Tylko trafne wykrycie miejsca wycieku/lokalizacja wycieku pozwala wyeliminować problem wilgotnych ścian i pleśni.
Uszkodzona rura CWU
Uszkodzona instalacja wody użytkowej to jedna z częstszych przyczyn wycieku.
Odpływy w łazienkach
Nieprawidłowo zamontowane odpływy w brodzikach i wannach mogą powodować wycieki.
Rury kanalizacyjne
Źle połączona lub uszkodzona instalacja kanalizacyjna może być powodem wycieku.
Instalacje CO
Wycieki w instalacjach CO, ze szczególnym uwzględnieniem ogrzewania podłogowego, są bardzo trudne do zlokalizowania.
Przeciekające dachy
Lokalizujemy również nieszczelności w dachach, precyzyjnie wskazując miejsca wymagające naprawy.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem*

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów, nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc. *W przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Precyzyjne lokalizowanie wycieków

Dzięki doświadczeniu, lokalizujemy wycieki szybko i sprawnie. Zawsze dobieramy najskuteczniejsze metody do zastanej sytuacji. W trakcie prac lokalizacyjnych korzystamy z najwyższej jakości sprzętu, aby mieć pewność precyzyjnego wytypowania nieszczelności. Działamy skutecznie tam, gdzie inni nie dają rady.
Dzwoń 24H
https://osusz.pl/wp-content/uploads/2024/04/mapa.png

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Super profesjonalna firma. Trzech wcześniejszych fachowców szukało bezskutecznie wycieku w podłodze spacerując po mieszkaniu po 2 – 3 godziny. Każdy orzekł że pozostaje tylko kucie na ślepo. Pan z firmy Osusz kierując się przede wszystkim ogromnym doświadczeniem wyciek znalazł w 10 minut. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i wnikliwej znajomości tematu.

Artem

Opinia Google

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.