Oddział Śląski

Firma osusz.pl

Osuszanie budynków i lokalizacja wycieków. Osuszamy na terenie całego województwa śląskiego.

Zajmujemy się likwidacją  skutków i zagrożeń powstałych w wyniku działania wody w budynkach mieszkalnych i komercyjnych.

Zgodnie z RODO użyjemy Państwa danych (adresu e-mail; nr telefonu) dla potrzeb realizacji usługi:

  • udzielenia odpowiedzi na zapytanie ofertowe
  • realizację Państwa zamówienia.

Magazyn osuszaczy oddział Częstochowa

Odbiór i zdanie osuszaczy jest możliwe po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Osusz.pl
ul. Małopolska 71 U
42-218 Częstochowa

Osuszamy po zalaniu, osuszamy podposadzkowo, wykrywamy wycieki na terenie miast takich jak: osuszanie Katowice, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Myszków, Lubliniec, Tychy, Gliwice, Zabrze, Siewierz, Mikołów, Mysłowice, Chorzów, Piekary Śląskie, Częstochowa, Zawiercie, Blachownia, Krzepice, Klobuck, Olsztyn, Koniecpol, Wieluń, Rudniki, Piotrków Trybunalski, Radomsko.

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.