Osuszanie po zalaniu Wrocław

Osuszanie wilgoci technologicznej Kraków

OSUSZANIE PO ZALANIU we Wrocławiu i województwie dolnośląskim

Twoja nieruchomość we Wrocławiu została zalana przez sąsiada lub z powodu awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej? Czy doświadczyłeś intensywnych opadów deszczu i powodzi błyskawicznej? Nie martw się, możesz liczyć na naszą pomoc w skutecznym usuwaniu skutków zalania Twojej nieruchomości. Jesteśmy ekspertami w osuszaniu po zalaniach i z przyjemnością zajmiemy się Twoim problemem szybko i skutecznie! Co więcej, zawsze oferujemy BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ, aby pomóc Ci zrozumieć sytuację i zaoferować najlepsze rozwiązanie.

Zanim zaczniesz osuszanie budynków po zalaniu, musisz znać budowę różnych warstw podłogi. To dlatego, że po zalaniu największym zagrożeniem nie są kałuże na posadzce, ale woda, która dostała się do głębszych warstw podłogi. Jak wygląda typowa podłoga? Na płycie żelbetowej układa się styropian, a na nim kolejno folię, wylewkę i warstwę użytkową – panele lub płytki. Podczas zalania nieruchomości woda często wnika przez krawędzie ścian i  szczeliny dylatacyjne do niżej ułożonych warstw.

UWAGA: Nieosuszenie po zalaniu dolnych warstw posadzki może prowadzić do uszkodzenia materiałów budowlanych, wilgoci na ścianach i odpadania tynku oraz powstawania pleśni, grzybów i nieprzyjemnego zapachu z czasem trudnego do usunięcia.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługę osuszanie po zalaniu Wrocław opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie! Dzwoń 24h/dobę

Wiedząc, jak duże niebezpieczeństwo dla zdrowia powodują grzyby i pleśnie, po każdym zalaniu należy bezwzględnie przeprowadzić zabiegi osuszające.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Wrocław i województwo dolnośląskieSzybka, trafna i darmowa ekspertyza +Osuszanie po zalaniu

Zajmujemy się osuszaniem po zalaniu różnych nieruchomości - domów, mieszkań, garaży, piwnic, biurowców i magazynów. Działamy szybko i efektywnie z użyciem nowoczesnych sprzętów o wysokiej wydajności. W osusz.pl podczas osuszania po zalaniu łączymy nasze doskonałe zaplecze techniczne z wieloletnim doświadczeniem i unikalną wiedzą. Dzięki nim wykonujemy skuteczne osuszanie po zalaniu Wrocław ścian oraz osuszanie podposadzkowe.
Osuszamy posadzki i ściany
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.

Osuszanie mieszkań po zalaniu we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku

Zalanie to nieoczekiwany incydent, który może zdarzyć się z różnych powodów – nieszczelność u sąsiada, awaria instalacji hydraulicznej, czy pęknięta rurka od pralki lub zmywarki. Bez względu na przyczynę, kluczowe jest szybkie usunięcie wody i osuszenie zalanych wnętrz mieszkania lub domu, aby uniknąć poważnych szkód. Ilość i lokalizacja wody determinują sposób osuszania. W zależności od sytuacji, konieczne może być osuszanie podposadzkowe lub osuszanie ścian z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu: osuszaczy, wentylatorów i promienników na podczerwień. Dokładne oględziny miejsca zalania pozwalają na precyzyjne dopasowanie osuszaczy – ich mocy i ilości – do specyfiki danego przypadku. Zapewnia to efektywne i szybkie osuszenie, minimalizując ryzyko rozwoju pleśni i grzybów. Pamiętaj! Zalanie wymaga natychmiastowej reakcji i profesjonalnego podejścia. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać fachową pomoc w osuszaniu i przywróceniu komfortu w Twoim domu.

Jak wygląda proces osuszania po zalaniu?

Widzisz oznaki zalania?
Jeśli widzisz oznaki zalania, po pierwsze zabezpiecz mienie i , jeśli to możliwe, zamknij dopływ wody. Jeśli pochodzenie wody jest nieznane, to spokojnie, zajmujemy się również lokalizacją wycieków.
Skontaktuj się z nami!
Czas na dobrą firmę osuszającą, która przeprowadzi Cię przez cały proces osuszania. Posiadasz ubezpieczenie od skutków zalania? Cały proces osuszania rozliczymy za Ciebie z ubezpieczycielem.
Osuszanie mieszkania
Zaczynamy od oceny sytuacji i określenia potrzebnego sprzętu (osuszaczy, wentylatorów, promienników), dokonujemy pomiarów wilgotności i ustalamy harmonogram pracy. Następne rozstawiamy sprzęt i pozwalamy mu działać.
Ile trwa osuszanie mieszkania?
To zależy! Przede wszystkim od wielkości zalania, ale możesz być pewien, że cały czas czuwamy nad jego przebiegiem. Nasz sprzęt będzie działał tak długo, aż pomieszczenia będą suche i bezpieczne do zamieszkania.
Bezgotówkowe rozliczenie
Jeśli jesteś posiadaczem polisy ubezpieczeniowej, to musisz wiedzieć, że cały proces osuszania możemy bezgotówkowo rozliczyć z Twoim ubezpieczycielem. Bierzemy na siebie całą papierologię, a Ty możesz odetchnąć z ulgą.
Zostaw opinię na temat naszej pracy!
Jeśli jesteś zadowolony z usługi, to będzie nam bardzo miło, jeśli podzielisz się swoją opinią, wystawisz nam 5* opinię w Google i zostawisz kilka słów od siebie.

Klienci o nas

Bardzo profesjonalne podejście. Mieliśmy w domu zaciek- wyciek został sprawnie zlokalizowany, doradzono nam jak go usunąć . Bez próbowania naciągania na jakieś niepotrzebne koszty. Wszystko na czas. Bardzo fair podejście do zapłaty. Polecam bardzo

Marta

Opinia Google

Gdy okazało się, że udało się osuszyć mieszkanie szybciej niż się spodziewałem, otrzymałem zwrot pieniędzy za niewykorzystany czas wynajmu. Klasa. No i dzięki za skuteczne porady i pozostawienie pojemników na wodę, dodatkowego przedłużacza – nawet o nich nie pomyślałem.

Przemysław

Opinia Google

Firma Osusz.pl dokonała w moim przypadku lokalizacji usterki, która spowodowała zalanie mieszkania. Kilku innych specjalistów nie było w stanie tego zrobić. Rozkuli podłogę i precyzyjnie odsłonili miejsce usterki nie niszcząc ani jednej płytki więcej niż było to konieczne. Bardzo dokładnie ocenili skalę zalania i obszar, który trzeba osuszyć. Osuszyli mokre ściany i podłogi minimalizując uszkodzenia płytek i paneli. Panowie świetnie znają się na swojej robocie i są bardzo profesjonalni. Z ręką na sercu 10/10 🙂

Marek

Opinia Google

W 100 % polecam usługi tej firmy. W firmie pracują przemili Panowie którzy w pełni profesjonalnie i kompleksowo zajęli się lokalizacją wycieku i osuszaniem mieszkania, zawsze byli punktualni oraz rozwiewali każdą moją wątpliwość dot. wszystkich działań. Dodatkowo firma przygotowała bardzo szczegółową dokumentację z całego procesu co pozwoliło w pełni pokryć koszty osuszania przez ubezpieczyciela. Polecam !

Olga

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie dolnośląskim (Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Trzebnica, Oleśnica, Strzegom.) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego we Wrocławiu.

Jakie usługi świadczymy we Wrocławiu?

  • Osuszanie po zalaniu Wrocław
  • Osuszanie budynków po zalaniu
  • Osuszanie domów po zalaniu
  • Osuszanie mieszkań po zalaniu

SZYBKI KONTAKT

Dolnoślaskie

Patryk 577-552-210

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Wrocław

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.