Osuszanie wilgoci technologicznej

Osuszanie budowy Kraków

OSUSZANIE WILGOCI TECHNOLOGICZNEJ

Wilgoć technologiczna to rodzaj wilgoci, który występuje w nowo wybudowanych budynkach i jest związana z wodą, która jest używana w tynkach, wylewkach i innych materiałach budowlanych. Jej występowanie opóźnia możliwość wykonywania kolejnych etapów prac budowlanych. Zajmiemy się problemem wilgoci budowlanej w każdym typie nieruchomości szybko i skutecznie! ZAWSZE BEZPŁATNA EKSPERTYZA

Ofertę osuszania wilgoci technologicznej kierujemy zarówno do deweloperów, jak i klientów indywidualnych, a nasze działania pozwalają przyspieszyć prace wykończeniowe i szybciej oddać budynek do użytku.

Osuszamy pomieszczenia, w których ze względu na niską temperaturę zewnętrzną, tradycyjne wietrzenie trwa zbyt długo, a sam proces przyspiesza wysychanie wylewek oraz tynków umożliwiając kontynuację wykańczania nowo budowanych lokali mieszkalnych lub domu lub umożliwia oddanie do użytku.

W procesie osuszania niezmiernie ważny jest optymalny dobór urządzeń i ustawienie parametrów pracy, dlatego warto takie działania powierzyć specjalistom. Alternatywą jest samodzielne wypożyczenie osuszaczy, które również jest możliwe w naszych oddziałach.

Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.
Technologia osuszania znajduje zastosowanie w nowo powstających budynkach mieszkalnych, biurowcach, magazynach, piwnicach, hotelach i restauracjach, bibliotekach i archiwach, pomieszczeniach użyteczności publicznej...

Precyzyjne lokalizowanie wycieków

Dzięki doświadczeniu, lokalizujemy wycieki szybko i sprawnie. Zawsze dobieramy najskuteczniejsze metody do zastanej sytuacji. W trakcie prac lokalizacyjnych korzystamy z najwyższej jakości sprzętu, aby mieć pewność precyzyjnego wytypowania nieszczelności. Działamy skutecznie tam, gdzie inni nie dają rady.
Dzwoń 24H
https://osusz.pl/wp-content/uploads/2024/04/mapa.png

Osuszanie technologiczneOsuszanie budowlane + szybka i darmowa ekspertyza

W procesie osuszania wilgoci technologicznej korzystamy z nowoczesnych i wydajnych urządzeń a nasz know how pozwala skrócić czas potrzebny na osuszenie budynku w budowie. Przeprowadzamy profesjonalne zabiegi osuszania wilgoci budowlanej przyspieszające proces budowy. Łącząc nasze zaplecze logistyczne z doświadczeniem przeprowadzamy skuteczne osuszanie ścian i posadzek w nowo budowanych budynkach.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania.

Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne na podłogach, ścianach, a nawet sufitach.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Przywozimy, konfigurujemy i monitorujemy pracę osuszaczy w sposób ciągły.
Wspomagamy suszenie
Przy niskich temperaturach wspomagamy proces osuszania budów nagrzewnicami.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Panowie w 100% fachowcy! Będę z czystym sumieniem polecała 🙂

Angelika

Opinia Google

Osuszanie po zalaniuOddział Kraków

Osuszanie po zalaniuOddział Częstochowa

Osuszanie po zalaniuOddział Warszawa

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.