Lokalizacja wycieków Gdańsk

Wykrywanie pękniętej rury Kraków

LOKALIZACJA WYCIEKÓW
Gdańsk | Gdynia | Sopot

Nasi technicy posługują się specjalistycznymi miernikami wilgoci, gazami oraz badaniami termowizyjnymi, aby skutecznie wykrywać i precyzyjnie wskazywać miejsca wycieków, uszkodzonych i pękniętych rur oraz awarii w połączeniach instalacji wodnych i cieplnych.

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie najczęstszą przyczyną zalania nie są ulewne deszcze, lecz wycieki z uszkodzonych instalacji. Istnieje szereg czynników, które przyczyniają się do tego problemu. Nasi specjaliści najczęściej napotykają wycieki spowodowane przez nieszczelności, pęknięcia lub nieprawidłowo zamontowane instalacje CO, CWU oraz kanalizacyjne. Zlokalizowanie wycieków w ścianach i podłogach jest wyjątkowo trudnym zadaniem ze względu na ukryte położenie tych instalacji. Dodatkowo woda najczęściej nie objawia się w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca wycieku. Zdarza się, że wyciek ma miejsce w przedpokoju, podczas gdy wilgoć pojawia się na ścianie w kuchni lub innym pomieszczeniu. Zanim podejmiemy się rozkuwania całego mieszkania, narażając się na wysokie koszty, lepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy przy użyciu odpowiednich metod i urządzeń będą w stanie precyzyjnie określić miejsce wycieku.

Przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela dla każdej usługi, którą wykonujemy. Wystawiamy faktury VAT oraz dokonujemy bezgotówkowego rozliczenia naszych usług bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Firma Osusz.pl odział Trójmiasto to ekipa z wieloletnim doświadczeniem w branży. W zakresie usług lokalizowania wycieków posiadamy bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz zespoły profesjonalistów, którzy są gotowi przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

Mokra plama na ścianie jest skutkiem,
ale nie źródłem wilgoci.

Tylko trafne wykrycie miejsca wycieku pozwala wyeliminować problem wilgotnych ścian.
Rury kanalizacyjne
Źle połączona lub uszkodzona instalacja kanalizacyjna może być powodem wycieku.
Uszkodzona rura CWU
Uszkodzona instalacji wody użytkowej to jedna z częstszych przyczyn wycieku.
Instalacje CO
Wycieki w instalacjach CO, ze szczególnym uwzględnieniem ogrzewania podłogowego, są bardzo trudne do zlokalizowania.
Odpływy w łazienkach
Nieprawidłowo zamontowane odpływy w brodzikach i wannach mogą powodować wycieki.
Przeciekające dachy
Lokalizujemy również nieszczelności w dachach, precyzyjnie wskazując miejsca wymagające naprawy.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem*

Nasi klienci nie muszą przejmować się rozliczeniami i przygotowaniem dokumentacji dla ubezpieczyciela. Działania, które podejmujemy dla Klientów, nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji i rozliczeniami bezgotówkowymi. *W przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Problem z wyciekiem i nieszczelną instalacją CO lub CWUNieinwazyjne lokalizowanie wycieków w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Dzięki naszym specjalistycznym urządzeniom jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie zlokalizować wyciek. Dobieramy jedną z kilkunastu metod wykrywania wycieku w zależności od rodzaju podejrzewanego wycieku, aby zagwarantować najlepsze rezultaty.Dzwoń 24H

Klienci o nas

Bardzo profesjonalne podejście. Mieliśmy w domu zaciek- wyciek został sprawnie zlokalizowany, doradzono nam jak go usunąć . Bez próbowania naciągania na jakieś niepotrzebne koszty. Wszystko na czas. Bardzo fair podejście do zapłaty. Polecam bardzo

Marta

Opinia Google

Gdy okazało się, że udało się osuszyć mieszkanie szybciej niż się spodziewałem, otrzymałem zwrot pieniędzy za niewykorzystany czas wynajmu. Klasa. No i dzięki za skuteczne porady i pozostawienie pojemników na wodę, dodatkowego przedłużacza – nawet o nich nie pomyślałem.

Przemysław

Opinia Google

Firma Osusz.pl dokonała w moim przypadku lokalizacji usterki, która spowodowała zalanie mieszkania. Kilku innych specjalistów nie było w stanie tego zrobić. Rozkuli podłogę i precyzyjnie odsłonili miejsce usterki nie niszcząc ani jednej płytki więcej niż było to konieczne. Bardzo dokładnie ocenili skalę zalania i obszar, który trzeba osuszyć. Osuszyli mokre ściany i podłogi minimalizując uszkodzenia płytek i paneli. Panowie świetnie znają się na swojej robocie i są bardzo profesjonalni. Z ręką na sercu 10/10 🙂

Marek

Opinia Google

W 100 % polecam usługi tej firmy. W firmie pracują przemili Panowie którzy w pełni profesjonalnie i kompleksowo zajęli się lokalizacją wycieku i osuszaniem mieszkania, zawsze byli punktualni oraz rozwiewali każdą moją wątpliwość dot. wszystkich działań. Dodatkowo firma przygotowała bardzo szczegółową dokumentację z całego procesu co pozwoliło w pełni pokryć koszty osuszania przez ubezpieczyciela. Polecam !

Olga

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie pomorskim (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Tczew, Elbląg, Starogard Gdański, Kościerzyna, Lębork, Rumia, Wejherowo, Władysławowo….) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Gdańsku.

SZYBKI KONTAKT

Pomorskie

Tomasz 720 826 634

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

ul. Narcyzowa 67
80-690 Gdańsk

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Gąsiorowskich 6 60-704 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.