HomeOsuszanie po zalaniu Częstochowa

Wykrywanie pękniętej rury Kraków

OSUSZANIE PO ZALANIU
w Częstochowie i na Śląsku

Nieszczelna instalacja, nagły, duży opad deszczu, a nawet wilgoć pochodzenia budowlanego - to tylko kilka z najpopularniejszych powodów pojawienia się niepożądanej wilgoci w mieszkaniach i domach, a zarazem powód naszych najczęstszych interwencji ZAWSZE BEZPŁATNA EKSPERTYZA

Nagłe i obfite opady deszczu, nawałnice, a może zalanie przez sąsiada? Jeśli to jest jeden z powodów, dla którego odwiedziłeś naszą stronę, to dobrze trafiłeś! Zajmujemy się skutecznym osuszaniem po zalaniach, podtopieniach lub powodziach. Wiemy, że w takich sytuacjach czas ma znaczenie, dlatego zachęcamy do niezwłocznego kontaktu telefonicznego. Posiadając komplet informacji możemy doradzić najlepsze rozwiązanie, oszacować koszt osuszania po zalaniu oraz podać przybliżony czas zakończenia całego procesu.
Bez względu na pochodzenie wody i jej ilość należy mieć świadomość, że woda, która wdarła się pod podłogę i warstwy znajdujące się pod nią, samoczynnie nie zniknie. Zamknięta głęboko pod szczelnymi warstwami nie wyparuje, tylko latami będzie pojawiać się jako wykwity pleśni i mokre, zawilgocone plamy na ścianach lub suficie. Poza zniszczeniem materiałów warto pamiętać o dodatkowym aspekcie. Zarodniki grzybów i pleśń są niebezpieczne dla zdrowia dzieci i osób starszych, dlatego w przypadku zalania niezbędne będzie osuszanie.
W przypadku zalania spowodowanego nieszczelnością instalacji wod-kan lub CO trzeba mieć świadomość, że im szybciej podejmiemy działania, tym straty w mieniu będą mniejsze. Sączącą się wodę, która wcieknie pod płytki, panele i inne, głębsze warstwy izolacji, trzeba będzie usunąć, a im dłużej woda będzie wyciekać, tym dłużej będzie trwał proces osuszania.

Zawilgocona piwnica lub garaż? To nic dobrego! Znany wszystkim zapach wilgotnego piwnicznego powietrza to niestety zły znak. Przebywanie w zawilgoconych pomieszczeniach nie jest zdrowe, a należy pamiętać, że wilgoć ma destrukcyjny wpływ na materiały m.in. tynki czy gładzie.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz 3 zespoły profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Należy pamiętać, że przy zalaniu nieruchomości bardzo ważne jest podjęcie szybkich działań zmierzających do usunięcia wilgoci. Pomaga to w uniknięciu powstania większych szkód, rozwoju grzybów i pleśni.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Kompleksowość w Osusz.pl to również bezgotówkowe rozliczenia z ubezpieczycielami! Jeśli dysponujesz polisą ubezpieczeniową, możemy przejąć na siebie wszystkie formalności rozliczeniowe. Jeśli chcesz sam zająć się kwestią finansową, służymy wsparciem, a także przygotujemy pełną dokumentację. W Osusz.pl takie działanie to standard!

Częstochowa i ŚląskOsuszanie budynków po zalaniu i podtopieniu

Najnowocześniejszy, a zarazem najwydajniejszy sprzęt do osuszania oraz bogate doświadczenie w setkach interwencji związanych z osuszaniem po zalaniach i podtopieniach pozwala nam szybko i skutecznie pomagać klientom w tych trudnych momentach. Naszym dodatkowym atutem są bezgotówkowe rozliczenia z ubezpieczycielami. Sprawdź naszą ofertę osuszania!
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Panowie w 100% fachowcy! Będę z czystym sumieniem polecała 🙂

Angelika

Opinia Google

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków
ul. T. Romanowicza 6
30-702 Kraków
Oddział Częstochowa
ul. Małopolska 71U
42-218 Częstochowa

Osuszanie Kraków

Zajmujemy się profesjonalnym wykrywaniem wycieków i osuszaniem budynków w Krakowie. Wynajmujemy osuszacze, nagrzewnice i wentylatory w konkurencyjnych cenach.

Bezpłatna ekspertyza i wycenaPogotowie zalania 24h

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.