Lokalizacja wycieków Poznań

Wykrywanie pękniętej rury Kraków

LOKALIZACJA WYCIEKÓW w Poznaniu

Nasi technicy korzystają z specjalistycznych mierników wilgoci, gazów oraz przeprowadzają badania termowizyjne, by skutecznie wykrywać i precyzyjnie wskazywać miejsca wycieków, uszkodzonych i pękniętych rur oraz awarii w połączeniach instalacji wodnych i cieplnych (c.w.u).

Wbrew powszechnym przekonaniom, w mieszkaniach i domach najczęstszą przyczyną zalania nie są obfite opady deszczu, lecz wycieki z uszkodzonych lub nieprawidłowo zamontowanych instalacji CO i CWU. W trakcie lokalizowania wycieków w Poznaniu nasi eksperci natknęli się na wycieki spowodowane przez rozszczelnienia, pęknięcia, zawinięte uszczelki lub niewłaściwie zamontowane trójniki w instalacjach CO, CWU i kanalizacyjnych. Z uwagi na umieszczenie tych instalacji w ścianach i podłogach, odnalezienie wycieków staje się niezwykle trudnym zadaniem dla osoby bez wiedzy i profesjonalnych urządzeń.  Często zdarza się, że źródło wycieku znajduje się w przedpokoju, podczas gdy wilgoć pojawia się na ścianie w kuchni lub innym pomieszczeniu. Zanim podejmiesz się wraz z hydraulikiem demontażu całego mieszkania i na chybił trafił zaczniecie poszukiwania miejsca wycieku, narażając się na duże koszty, zadzwoń do nas. Korzystając z pomocy specjalistów osusz.pl , którzy za pomocą odpowiednich metod i sprzętu precyzyjnie zlokalizują źródło wycieku, ograniczysz koszty poszukiwań wycieków i zniszczenia w lokalu.

Przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela dla każdej usługi, którą wykonujemy. Wystawiamy faktury VAT oraz dokonujemy bezgotówkowego rozliczenia naszych usług bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Firma Osusz.pl oddział Poznań to ekipa z wieloletnim doświadczeniem w branży. W zakresie usług lokalizowania wycieków posiadamy zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz zespoły profesjonalistów, którzy są gotowi przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

Mokra plama na ścianie jest skutkiem,
ale nie źródłem wilgoci.

Tylko trafne i precyzyjne wykrycie miejsca wycieku wody pozwala wyeliminować problem wilgotnych ścian.
Rury kanalizacyjne
Źle połączona lub uszkodzona instalacja kanalizacyjna może być powodem wycieku.
Uszkodzona rura CWU
Uszkodzona instalacji wody użytkowej to jedna z częstszych przyczyn wycieku.
Instalacje CO
Wycieki w instalacjach CO, ze szczególnym uwzględnieniem ogrzewania podłogowego, są bardzo trudne do zlokalizowania.
Odpływy w łazienkach
Nieprawidłowo zamontowane odpływy w brodzikach i wannach mogą powodować wycieki.
Przeciekające dachy
Lokalizujemy również nieszczelności w dachach, precyzyjnie wskazując miejsca wymagające naprawy.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem*

Nasi klienci nie muszą przejmować się rozliczeniami i przygotowaniem dokumentacji dla ubezpieczyciela. Działania, które podejmujemy dla Klientów, nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji i rozliczeniami bezgotówkowymi. *W przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Problem z wyciekiem i nieszczelną instalacją CO lub CWUNieinwazyjne lokalizowanie wycieków w Poznaniu

Nasz profesjonalny sprzęt pozwala błyskawicznie i dokładnie wykryć wszelkie rodzaje wycieków. Dostosowujemy nasze podejścia i rodzaje urządzeń do budynku i charakteru wnętrz. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie precyzyjnie wskazujemy przyczyny przecieków, w miejscach w których inni nie dali rady. Dzwoń 24H

Klienci o nas

Bez zastrzeżeń 👍! Szybkość reakcji, wykonanie pomiarów i badań w celu lokalizacji wycieków -sprawne działanie kompetentnych fachowców! Dziękuję i polecam!

Iwona

Opinia Google

Profeska, Pan kulturalny, miły i skuteczny – wykrył nieszczelność w łazience i udzielił rad, co dalej. Fachowiec przez duże F!

M P

Opinia Google

W ekspresowym tempie pojawił się Pan Kamil, dokonał pomiarów i wstępnej analizy problemu, polecam!

Pio Pio

Opinia Google

Jestem bardzo zadowolony z usług. Profesjonalne podejście do tematu. Pełna kultura i pomoc klientowi, nie tylko w znalezieniu przecieku ale porady co dalej z tym robić. Polecam!

Krzysztof

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie wielkopolskim( Poznań, Gniezno, Września, Swarzędz, Luboń, Tarnowo Podgórne, Świebodzin…) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Poznaniu.

SZYBKI KONTAKT

Wielkopolskie

Kamil 720-826-638

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Poznań
ul. Wiesiołkowa 30
61-680 Poznań

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.