Wynajem osuszaczy

Bazy sprzętu w Krakowie, Warszawie, Częstochowie, Wrocławiu, Kielcach, Poznaniu oraz w GdańskuWynajem osuszaczy | Nagrzewnic | Wentylatorów

W każdym z naszych punktów oferujemy wynajem urządzeń do osuszania wilgoci. To profesjonalne narzędzia w walce z wodą, zawilgoconymi ścianami i podłogami. Pomożemy Ci w dobraniu urządzeń i dobraniu parametrów osuszania, niezależnie czy chcesz osuszać swój dom, mieszkanie, czy budynek komercyjny. Chcesz przyspieszyć prace na budowie domu lub oddać budynek komercyjny do użytku? Zgłoś się do nas i wynajmij osuszacz budowlany. Oferujemy wynajem tylko sprawdzonych osuszaczy posiadających wymagane przez UE certyfikaty i pozwolenia, w tym konieczne dokumenty dotyczące zużycia energii elektrycznej.
Szybkie szkolenie
Pokażemy Ci, jak podłączyć osuszacz i jak ustawić parametry jego pracy.
Transport i dostawa
Osuszacze nie należą do najlżejszych urządzeń budowlanych i muszą być przewożone pionowo. Pomożemy Ci w transporcie i wniesieniu. W obie strony.
Profesjonalna obsługa i doradztwo
Prawdopodobnie wynajmujesz osuszacz po raz pierwszy. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i pomożemy w doborze optymalnego urządzenia.
Najlepsze urządzenia
Oferujemy osuszacze i nagrzewnice renomowanych producentów, które efektywnie pozbędą się wilgoci z Twojego wnętrza.

Wynajmij osuszacz od ręki.

Oferujemy najem osuszaczy i nagrzewnic z dostawą lub odbiorem osobistym. Tanio i szybko! Chcesz, żeby profesjonalista ocenił skutki wycieku? Umów się na BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Panowie w 100% fachowcy! Będę z czystym sumieniem polecała 🙂

Angelika

Opinia Google

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Gąsiorowskich 6 60-704 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.