HomeCategoryRealizacje - Osuszanie Kraków | Wynajem osuszaczy | Osusz.pl

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/04/osuszanie-po-zalaniu-marketu-naglowek-1200x640.jpg

Kolejne zlecenie i kolejna awaria hydrantu! W markecie w jednej z podkrakowskich gmin na skutek awarii hydrantu doszło do zalania marketu. Na szczęście tym razem, w przeciwieństwie do naszej ostatniej interwencji (tutaj relacja z zalania biurowca), do zalania nie doszło w trakcie zamknięcia sklepu, ale w godzinach wieczornych.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/03/zalanie-biurowca-krakow-2.jpg

Zalania takie jak to nie zdarzają się często. Nie jest to nasze odczucie satysfakcji czy dumy, po prostu zwracamy uwagę, że w tym przypadku kilka czynników zgrało się wyjątkowo niekorzystnie: bardzo niskie temperatury, wielkość wycieku (duży przepływ), wysokość i czas. Nieczęsto również mamy dostęp do aż tak dokładnego i wysokiej jakości zapisu przebiegu zalania z kamer przemysłowych. Historia tej realizacji zaczyna się niczym scena z horroru pod tytułem "Ring" lub "Blair Witch Project".

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/03/nieszczelnosc-kabiny-prysznicowej-naglowek-1200x640.jpg

Małe domowe SPA to zawsze dobry pomysł. Warto jednak przypilnować wykonawców i rzetelnego podłączenia urządzeń typu wanna lub prysznic z hydromasażem. Niech nasza dzisiejsza realizacja będzie małą przestrogą dla wszystkich planujących, a nawet tych, którzy już mają takie urządzenia w swoich łazienkach.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/03/nieszczelnosc-kanalizacji-1200x640.jpg

Nieszczelności mogą się pojawić w różnych miejscach. Prezentowane dotychczasowo na naszej stronie dotyczyły zazwyczaj rur zaopatrujących w ciepłą wodę lub instalacji ogrzewania. W tym przypadku nieszczelność dotyczyła kanalizacji i to tam należało szukać źródła nieszczęścia.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/02/osuszanie-stan-surowy-krakow1-1200x640.jpg

Zazwyczaj jeśli podejmujemy się osuszania budynku w stanie surowym chodzi o przyspieszenie prac na budowie i pozbycie się tzw. wilgoci technologicznej. Taką usługę również mamy w naszej ofercie, ale tym razem chodziło o coś całkiem innego.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/jak-wyglada-wyciek-wody2-1200x640.jpg

Pewnie większość myśli, że wyciek wody z instalacji wygląda tak, jak na filmach, czyli fontanny wody tryskające jak z gejzera, woda chlapiąca na prawo i lewo i do tego mieszkańcy biegający jak w ukropie.

Niestaranne prace hydrauliczne i wyciek
Niestaranne prace hydrauliczne i wyciek
Niestaranne prace hydrauliczne i wyciek

Powodów wycieku jest wiele, na część z nich miał wpływ człowiek, a część jest zbiegiem niefortunnych zdarzeń. Na naszej stronie staramy się Wam pokazać najciekawsze z nich, które mieliśmy przyjemność lokalizować. To pokazywanie różnego typu wycieków i ich lokalizacji, to trochę taka przestroga, a trochę, oczywiście, reklama naszych usług. W przypadku tego klienta wyciek nie...

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2020/07/osuszanie-po-zalaniu-krakow-1-1200x640.jpg

Szukając w internecie informacji o tym, jak poradzić sobie w niewątpliwie trudną sytuacją, jaką jest zalanie, na pierwszej stronie popularnej wyszukiwarki są prawie tylko i wyłącznie artykuły z poradami ubezpieczycieli. Oczywiście są one bardzo ważne i zapewne większość osób właśnie takich informacji szuka i potrzebuje, ale my, jako firma zajmująca się osuszaniem po zalaniu, chcemy...

Nietypowa lokalizacja wycieku Kraków
Nietypowa lokalizacja wycieku Kraków
Nietypowa lokalizacja wycieku Kraków
Nietypowa lokalizacja wycieku Kraków
Nietypowa lokalizacja wycieku Kraków

Jeśli śledzicie naszą stronę z realizacjami lub nasz profil na facebooku (do czego gorąco zachęcamy), to wiecie, że lubimy nietypowe zlecenia, a w naszej branży o takie nietrudno. Przy tej realizacji musieliśmy skorzystać z wielu metod lokalizacji wycieków, a dlaczego, to dowiecie się, czytając dalej. Właściciele o istnieniu wycieku dowiedzieli się, nie z wilgotnej ściany...

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Centrum Targowe Chemobudowa
Pawilon wystawowy B
ul. S. Klimeckiego 14
30-705 Kraków

Osuszanie Kraków

Zajmujemy się profesjonalnym wykrywaniem wycieków i osuszaniem budynków w Krakowie. Wynajmujemy osuszacze, nagrzewnice i wentylatory w konkurencyjnych cenach.

Bezpłatna ekspertyza i wycenaPogotowie zalania 24h

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.