Osuszanie apartamentów w Zakopanem

W trakcie kwietniowego ataku zimy otrzymaliśmy telefon od klienta z Zakopanego. Sprawa dotyczyła apartamentów na wynajem, które niezamieszkałe w okresie zimowym zostały dotkliwie zalane.

Nieszczelny odpływ w wannie

Są takie zlecenia, w trakcie których już od samego początku wiemy, gdzie będzie nieszczelność. Tak właśnie było w tym przypadku. Na miejscu zastaliśmy ogromne zawilgocenie na ścianie dzielącej łazienkę i przedpokój.

Przeciek wody z CO

Pośpiech, który widać na placach budów bloków mieszkalnych skutkuje licznymi błędami, które będą się ujawniać w późniejszym terminie. Podobnie było w miejscu w Krakowie, do którego nasza ekipa specjalizująca się w osuszaniu podposadzkowym zawitała w tym miesiącu.

Nieszczelność instalacji CO

Błędy w montażu instalacji CO lub CWU to niestety już nie rzadkie przypadki. Pośpiech na budowie, brak należytej kontroli na przebiegiem prac wykończeniowych i nie ukrywając niska jakośc samych prac sprawiają, że o zalanie na późniejszym etapie nie trudno.

Dlaczego osuszanie podposadzkowe jest konieczne?

Dzisiaj zajmiemy się tematem osuszania podposadzkowego i konieczności jego wykonania. Wątpliwości na ten temat często pojawiają się w Waszych pytaniach na facebooku, a także spotykamy się z nimi już w trakcie lokalizacji wycieku.

Osuszanie podposadzkowe sali konferencyjnej

Sierpniowe opady deszczu w Krakowie doprowadziły do setek, a prawdopodobnie nawet tysięcy mniejszych i większych zalań. Intensywność opadów była tak duża i długotrwała, że miejsca, które do tej pory wychodziły suchą stopą z nawałnic, tym razem musiały uznać wyższość sił natury.

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.