Rozległe nieszczelności na instalacji CO

22 czerwca 2021

Usługi lokalizacji wycieków oferujemy nie tylko osobom zamieszkującym Kraków, ale również tym zlokalizowanym w podkrakowskich miejscowościach. Jeśli szukacie speców od lokalizacji wycieków, to śmiało dzwońcie po naszych wyszkolonych specjalistów.
Nasze ostatnie zlecenie na lokalizację wycieków co prawda nie miało miejsca ani w Krakowie, ani w jego najbliższych okolicach, ale to nie przeszkodziło nam podjąć się wyzwania. Nasza ekipa wraz z całym sprzętem musiała udać się aż do Tarnowa, by na miejscu zastać ciekawy przypadek.
Już wstępne oględziny pozwoliły nam zobaczyć, że miejsc nieszczelności będzie wiele. Jak rozległe są te nieszczelności, przekonaliśmy się dopiero, jak podpięliśmy urządzenia do instalacji.
W tak złożonych przypadkach korzystamy nie z jednej, ale nawet z kilku metod. W tym konkretnym przypadku wykorzystaliśmy próby ciśnieniowe, gaz oraz kamerę.
Zacieki powstałe przez długi okres powolnego cieknięcia, były obecne na wielu łączeniach, zaworach, a nawet przegniłych od korozji mocowaniach. Zastosowane metody lokalizacji pozwoliły nam wskazać wszystkie nieszczelności układu centralnego ogrzewania. Pewnie nasuwa Wam się pytanie, jak można nie zorientować się, że aż tyle wody uciekło z układu? Śpieszymy z wyjaśnieniem. Instalacja została wyposażona w zawór automatycznie dobijający ciśnienie do instalacji, co tylko potęgowało negatywne skutki i uśpiło czujność właścicieli nieruchomości.

Nie wiesz, gdzie znika woda z Twojej instalacji?
Dzwoń, działamy szybko i precyzyjnie
👇👇👇👇👇👇💦💧🕵
☎️ +48-600-485-471
☎️ +48-883-731-195

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.