RealizacjeRozległe nieszczelności na instalacji CO

22 czerwca 2021
https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/06/rozlegle-nieszczelnosci-CO6.jpg

Usługi lokalizacji wycieków oferujemy nie tylko osobom zamieszkującym Kraków, ale również tym zlokalizowanym w podkrakowskich miejscowościach. Jeśli szukacie speców od lokalizacji wycieków, to śmiało dzwońcie po naszych wyszkolonych specjalistów.
Nasze ostatnie zlecenie na lokalizację wycieków co prawda nie miało miejsca ani w Krakowie, ani w jego najbliższych okolicach, ale to nie przeszkodziło nam podjąć się wyzwania. Nasza ekipa wraz z całym sprzętem musiała udać się aż do Tarnowa, by na miejscu zastać ciekawy przypadek.
Już wstępne oględziny pozwoliły nam zobaczyć, że miejsc nieszczelności będzie wiele. Jak rozległe są te nieszczelności, przekonaliśmy się dopiero, jak podpięliśmy urządzenia do instalacji.
W tak złożonych przypadkach korzystamy nie z jednej, ale nawet z kilku metod. W tym konkretnym przypadku wykorzystaliśmy próby ciśnieniowe, gaz oraz kamerę.
Zacieki powstałe przez długi okres powolnego cieknięcia, były obecne na wielu łączeniach, zaworach, a nawet przegniłych od korozji mocowaniach. Zastosowane metody lokalizacji pozwoliły nam wskazać wszystkie nieszczelności układu centralnego ogrzewania. Pewnie nasuwa Wam się pytanie, jak można nie zorientować się, że aż tyle wody uciekło z układu? Śpieszymy z wyjaśnieniem. Instalacja została wyposażona w zawór automatycznie dobijający ciśnienie do instalacji, co tylko potęgowało negatywne skutki i uśpiło czujność właścicieli nieruchomości.

Nie wiesz, gdzie znika woda z Twojej instalacji?
Dzwoń, działamy szybko i precyzyjnie
👇👇👇👇👇👇💦💧🕵
☎️ +48-600-485-471
☎️ +48-883-731-195

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Centrum Targowe Chemobudowa
Pawilon wystawowy B
ul. S. Klimeckiego 14
30-705 Kraków

Osuszanie Kraków

Zajmujemy się profesjonalnym wykrywaniem wycieków i osuszaniem budynków w Krakowie. Wynajmujemy osuszacze, nagrzewnice i wentylatory w konkurencyjnych cenach.

Bezpłatna ekspertyza i wycenaPogotowie zalania 24h

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.