RealizacjeOsuszanie mieszkania po zalaniu

10 sierpnia 2021
https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/08/osuszanie-po-zalaniu-mieszkania-krakow-naglowek.jpg

Wynikiem niestarannie wykonanych prac hydraulicznych oraz pośpiechu instalatorów na budowie nowych bloków mieszkalnych jest często zalanie mieszkania. Niestety zjawisko nie jest rzadkie i tym bardziej przykre, że musimy ingerować w świeżo ułożone podłogi (czy to flizy, czy parkiet lub panele). Na zdjęciach prezentujemy osuszanie po zalaniach w Krakowie w kilku mieszkaniach.
W trakcie osuszania zalanych pomieszczeń pierwszym działaniem jest lokalizacja wycieku i zatrzymanie uchodzącej z układu CO lub CWU wody. Tylko jeśli zlikwidujemy źródło wody, osuszanie posadzek oraz ścian będzie miało sens. Jeśli źródło wycieku zostało już uprzednio odkryte, to od razu przystępujemy do osuszania pomieszczeń mieszkalnych.
W trakcie zabiegów osuszania wykorzystujemy wentylatory, promienniki podczerwieni oraz osuszacze. Ich ilość oraz moc dostosowujemy do kubatury pomieszczeń. Naszą ingerencję w podłogi oraz ściany staramy się ograniczyć do minimum, jednak w przypadku osuszania podposadzkowego niezbędne jest wykonanie kilku otworów w podłodze.
Jeśli posiadają Państwo ubezpieczenie, które pokrywa koszty przeprowadzonego osuszania, cały proces możemy rozliczyć bezgotówkowo. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu osobistego.

Szukasz firmy zajmującej się kompleksowym osuszaniem mieszkania?
Dzwoń, działamy szybko i precyzyjnie
👇👇👇👇👇👇💦💧🕵
☎️ +48-600-485-471
☎️ +48-883-731-195

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Centrum Targowe Chemobudowa
Pawilon wystawowy B
ul. S. Klimeckiego 14
30-705 Kraków

Osuszanie Kraków

Zajmujemy się profesjonalnym wykrywaniem wycieków i osuszaniem budynków w Krakowie. Wynajmujemy osuszacze, nagrzewnice i wentylatory w konkurencyjnych cenach.

Bezpłatna ekspertyza i wycenaPogotowie zalania 24h

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.