Osuszanie po zalaniu

Osuszanie budynku w stanie surowym Kraków
https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/12/osuszanie-po-zalaniu-640x480.webp

OSUSZANIE PO ZALANIU

Jest wiele przyczyn które doprowadzają do zalania nieruchomości: nieszczelność instalacji co i cwu, powódź, przeciekający dach lub intensywne opady deszczu i niedrożne studzienki kanalizacyjne. Dla nas nie ma znaczenia wielkość ani przyczyna zalania budynku. Zajmiemy się problemem szybko i skutecznie! NASZA EKSPERTYZA JEST ZAWSZE BEZPŁATNA

Kiedy na ścianie pojawia się grzyb, pęka i puchnie tynk, to warto przypomnieć sobie, jak zbudowane są warstwy podłogi. Jednym z najczęściej spotykanych układów jest ten, w którym na płycie wylanej z żelbetonu układany jest styropian, na nim folia, na to wszystko przychodzi wylewka i warstwa, z której korzystamy, czyli panele podłogowe lub płytki.

Jeśli woda dostanie się na niższe poziomy np. przez szczeliny dylatacyjne przy ścianach, lub wyciek wystąpił już w wylewce przez uszkodzoną rurkę CWU,  to jej samoistne osuszenie może trwać latami, w trakcie których do naszych płuc będą dostawały się zarodniki grzybów i pleśni.

To dlatego osuszanie po zalaniu jest procesem, który wymaga wiedzy, doświadczenia, urządzeń i kontroli. Tylko wykonując precyzyjne pomiary kilkukrotnie w trakcie procesu osuszania, jesteśmy w stanie określić, kiedy osuszanie jest już zakończone.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

Precyzyjne lokalizowanie wycieków

Dzięki doświadczeniu, lokalizujemy wycieki szybko i sprawnie. Zawsze dobieramy najskuteczniejsze metody do zastanej sytuacji. W trakcie prac lokalizacyjnych korzystamy z najwyższej jakości sprzętu, aby mieć pewność precyzyjnego wytypowania nieszczelności. Działamy skutecznie tam, gdzie inni nie dają rady.
Dzwoń 24H
https://osusz.pl/wp-content/uploads/2024/04/mapa.png

DARMOWA EKSPERTYZAOsuszanie po zalaniu + szybka, trafna i darmowa ekspertyza

Profesjonalne osuszanie po zalaniu z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń o wysokich parametrach pracy. Mamy unikalny know how i wieloletnie doświadczenie. Łącząc nasze zaplecze technologiczne z wiedzą przeprowadzamy skuteczne osuszanie ścian i wylewek w dowolnej nieruchomości.
Osuszamy posadzki i ściany
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy, działamy sprawnie i czysto.

PEŁNE WSPARCIE W OSUSZANIU PO ZALANIUBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Profesjonalna Firma. Zawsze oddzwaniają. Punktualni. Kacper pojawił się u nas wcześnie rano w ostatni dzień roku żeby zlokalizować wyciek. Sam zasugerował odkuwkę w miejscu(które może nie było dla niego zbyt wygodne) które zaoszczędziło nam dużo pieniędzy na późniejszym remoncie. Świetny fachowiec. Polecam usługi tej Firmy.

Przemysław

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Super profesjonalna firma. Trzech wcześniejszych fachowców szukało bezskutecznie wycieku w podłodze spacerując po mieszkaniu po 2 – 3 godziny. Każdy orzekł że pozostaje tylko kucie na ślepo. Pan z firmy Osusz kierując się przede wszystkim ogromnym doświadczeniem wyciek znalazł w 10 minut. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i wnikliwej znajomości tematu.

Artem

Opinia Google

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.