Osuszanie podposadzkowe w mieszkaniu w Poznaniu

Osuszanie podposadzkowe mieszkań to najczęściej realizowana przez nas usługa osuszania. I dostrzegamy pewną zmianę wśród właścicieli nieruchomości. Zdecydowanie rośnie wiedza na temat zalań, a my coraz częściej spotykamy osoby, które rozumieją powagę sytuacji i przeprowadzają osuszanie warstw podposadzkowych.

Osuszanie kortu tenisowego

Czy osuszanie kortu tenisowego jest możliwe? Oczywiście, że tak. Dla klienta wykonaliśmy osuszanie, a tak właściwie to podsuszenie mączki pokrywającej kort, aby przywrócić go do stanu używalności.

Lokalizacja wycieku wody z nowej pompy ciepła we Wrocławiu

To będzie dłuższa historia. I przestroga. Połączenie starej instalacji z pompą ciepła. Po zamontowaniu nowej pompy ciepła, klient spodziewał się nowej jakości grzania, ale coś poszło nie tak. W niedługim czasie od instalacji pompy klient zauważył, że ciśnienie w instalacji c.o. spadło do absolutnego zera.

Osuszanie podposadzkowe po wycieku ze zmywarki

Dlaczego koniecznie należy posiadać polisę ubezpieczeniową domu, nawet tego jeszcze niezamieszkałego? Mamy przykład, jak zapobiegliwość klientów uratowała ich kieszeń i pozwoliła im spać spokojnie, oddając osuszanie w ręce specjalistów.

Wykrywanie wycieku wody w Warszawie

Wycieku wody, których przyczyny są różne, zdarzają się bardzo często. Czy to w nowo wybudowanych blokach, w apartamentach, czy też w domach jednorodzinnych. Często niewielki z pozoru błąd, może doprowadzić do poważnego w skutkach zalania.

FAQ
Realizacje22 sierpnia 2023

FAQ

Na przestrzeni wielu lat działalności naszej firmy osuszyliśmy setki mieszkań, domów i budynków komercyjnych, zlokalizowaliśmy tysiące wycieków, a nasze wypożyczalnie w najgorętszych okresach były wymiecione ze sprzętu na wiele tygodni. W trakcie niezliczonych godzin rozmów z klientami i wymiany doświadczeń, odpowiedzieliśmy na wiele pytań i rozwialiśmy ogrom wątpliwości.

Lokalizacja wycieku wody w mieszkaniu we Wrocławiu

Patryk z wrocławskiego oddziału trafił na ciekawy przypadek. Klient zauważył, że ściany okalające łazienkę są zawilgocone. Po przyjeździe na miejsce Patryk wykonał po kolei inspekcję kamerą termowizyjną, próby ciśnieniowe instalacji wody użytkowej, próbę szczelności instalacji c.o., a także zadymianie instalacji kanalizacyjnej.

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków
ul. Magazynowa 1B
30-858 Kraków
Oddział Częstochowa
ul. Małopolska 71U
42-218 Częstochowa
Oddział Warszawa
ul. Groteski 5
01-935 Warszawa
Oddział Wrocław
ul. Legnicka 45
54-230 Wrocław
Oddział Kielce
ul. 1 Maja 93
25-614 Kielce
Oddział Poznań
ul. Wiesiołkowa 30
61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.