https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/08/osuszanie-po-zalaniu-mieszkania-krakow7-1200x640.jpg

Dzisiaj zajmiemy się tematem osuszania podposadzkowego i konieczności jego wykonania. Wątpliwości na ten temat często pojawiają się w Waszych pytaniach na facebooku, a także spotykamy się z nimi już w trakcie lokalizacji wycieku.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/09/DSCF7815-1000x640.jpg

Sierpniowe opady deszczu w Krakowie doprowadziły do setek, a prawdopodobnie nawet tysięcy mniejszych i większych zalań. Intensywność opadów była tak duża i długotrwała, że miejsca, które do tej pory wychodziły suchą stopą z nawałnic, tym razem musiały uznać wyższość sił natury.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/08/precyzyjna-lokalizacja-wycieku-naglowek-1000x640.jpg

W wiadomościach prywatnych i z rozmów telefonicznych wiemy, że w trakcie osuszania lub lokalizacji wycieku nasi klienci najbardziej obawiają się zniszczeń po naszych działaniach. Zawsze tłumaczymy, że robimy wszystko, aby zniszczenia były jak najmniejsze...

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/08/osuszanie-przedszkola-naglowek-1000x640.jpg

Pracownicy przedszkola w jednej z niewielkich miejscowości w Małopolsce po przerwie w zajęciach zastali całkowicie zalane pomieszczenia przedszkolne. Ekipa Osusz.pl szybko przystąpiła do działania.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/06/rozlegle-nieszczelnosci-CO6-1000x640.jpg

Usługi lokalizacji wycieków oferujemy nie tylko osobom zamieszkującym Kraków, ale również tym zlokalizowanym w podkrakowskich miejscowościach. Jeśli szukacie speców od lokalizacji wycieków, to śmiało dzwońcie po naszych wyszkolonych specjalistów.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/05/osuszanie-zalanej-piwnicy-naglowek-1000x640.jpg

Są takie awarie, których źródła nie znajdziemy w obrębie naszej nieruchomości. Podobnie jak w przypadku tej piwnicy, która dosłownie została cała zalana. Woda wypełniła wszystkie pomieszczenia piwniczne, a także kondygnację znajdującą się nad piwnicą, do 50cm jej wysokości.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/04/osuszanie-po-zalaniu-marketu-naglowek-1200x640.jpg

Kolejne zlecenie i kolejna awaria hydrantu! W markecie w jednej z podkrakowskich gmin na skutek awarii hydrantu doszło do zalania marketu. Na szczęście tym razem, w przeciwieństwie do naszej ostatniej interwencji (tutaj relacja z zalania biurowca), do zalania nie doszło w trakcie zamknięcia sklepu, ale w godzinach wieczornych.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/03/zalanie-biurowca-krakow-2.jpg

Zalania takie jak to nie zdarzają się często. Nie jest to nasze odczucie satysfakcji czy dumy, po prostu zwracamy uwagę, że w tym przypadku kilka czynników zgrało się wyjątkowo niekorzystnie: bardzo niskie temperatury, wielkość wycieku (duży przepływ), wysokość i czas. Nieczęsto również mamy dostęp do aż tak dokładnego i wysokiej jakości zapisu przebiegu zalania z kamer przemysłowych. Historia tej realizacji zaczyna się niczym scena z horroru pod tytułem "Ring" lub "Blair Witch Project".

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków
ul. T. Romanowicza 6
30-702 Kraków
Oddział Częstochowa
ul. Małopolska 71U
42-218 Częstochowa

Osuszanie Kraków

Zajmujemy się profesjonalnym wykrywaniem wycieków i osuszaniem budynków w Krakowie. Wynajmujemy osuszacze, nagrzewnice i wentylatory w konkurencyjnych cenach.

Bezpłatna ekspertyza i wycenaPogotowie zalania 24h

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.