Osuszanie po zalaniu Warszawa

Osuszanie wilgoci technologicznej Kraków

OSUSZANIE PO ZALANIU w Warszawie i województwie mazowieckim

Zalanie przez sąsiada, a może awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej? Intensywne opady deszczu i powódź błyskawiczna? Zajmiemy się skuteczną neutralizacją skutków zalania Twojej nieruchomości w Warszawie. Jesteśmy ekspertami w osuszaniu po zalaniach. Zajmiemy się problemem szybko i skutecznie! OFERUJEMY ZAWSZE BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ

Aby rozmawiać o osuszaniu budynków, należy posiadać wiedzę o tym, jak zbudowane są poszczególne warstwy podłogi ponieważ, po zalaniu największym problemem nie są kałuże wody na posadzce, ale woda, która przeniknęła do niższych warstw posadzki. Jak najczęściej jest zbudowana podłoga? Na płycie wylanej z żelbetonu kładziony jest styropian, na nim kolejno układa się folię, wylewa wylewka i warstwa, z której korzystamy, czyli panele podłogowe lub płytki. Podczas zalania nieruchomości woda, najczęściej przy krawędziach ścian i innych nieciągłościach jak szczeliny dylatacyjne, wnika w głąb ułożonych jak kanapka warstw.  Mimo zebrania wody z górnych warstw, budynek po awarii i zalaniu nie będzie osuszony, dopóki woda i wilgoć nie zostaną odessane i wypchnięte z najniższych warstw.

UWAGA. Brak osuszania po zalaniu dolnych warstw posadzki może skutkować uszkodzeniem materiałów budowlanych, podsiąkaniem wilgoci na ściany oraz odpadaniem tynku, jak również powstawaniem pleśni, grzybów, a z czasem nieprzyjemnego zapachu, który będzie trudny do usunięcia.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Wiedząc jak duże niebezpieczeństwo dla zdrowia powodują grzyby i pleśnie, po każdym zalaniu należy bezwzględnie przeprowadzić zabiegi osuszające.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Warszawa i województwo mazowieckieSzybka, trafna i darmowa ekspertyza +Osuszanie po zalaniu

Zabiegi osuszania po zalaniu nieruchomości - domy, mieszkania, garaże, piwnice, biurowce i magazyny. Pracujemy szybko z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń o wysokich parametrach działania. W osusz.pl w trakcie osuszania po zalaniu łączymy nasze doskonałe zaplecze technologiczne z wieloletnim doświadczeniem i unikalnym know-how. To dzięki nim przeprowadzamy skuteczne osuszanie ścian oraz osuszanie podposadzkowe.
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.

Klienci o nas

Bardzo profesjonalne podejście. Mieliśmy w domu zaciek- wyciek został sprawnie zlokalizowany, doradzono nam jak go usunąć . Bez próbowania naciągania na jakieś niepotrzebne koszty. Wszystko na czas. Bardzo fair podejście do zapłaty. Polecam bardzo

Marta

Opinia Google

Gdy okazało się, że udało się osuszyć mieszkanie szybciej niż się spodziewałem, otrzymałem zwrot pieniędzy za niewykorzystany czas wynajmu. Klasa. No i dzięki za skuteczne porady i pozostawienie pojemników na wodę, dodatkowego przedłużacza – nawet o nich nie pomyślałem.

Przemysław

Opinia Google

Firma Osusz.pl dokonała w moim przypadku lokalizacji usterki, która spowodowała zalanie mieszkania. Kilku innych specjalistów nie było w stanie tego zrobić. Rozkuli podłogę i precyzyjnie odsłonili miejsce usterki nie niszcząc ani jednej płytki więcej niż było to konieczne. Bardzo dokładnie ocenili skalę zalania i obszar, który trzeba osuszyć. Osuszyli mokre ściany i podłogi minimalizując uszkodzenia płytek i paneli. Panowie świetnie znają się na swojej robocie i są bardzo profesjonalni. Z ręką na sercu 10/10 🙂

Marek

Opinia Google

W 100 % polecam usługi tej firmy. W firmie pracują przemili Panowie którzy w pełni profesjonalnie i kompleksowo zajęli się lokalizacją wycieku i osuszaniem mieszkania, zawsze byli punktualni oraz rozwiewali każdą moją wątpliwość dot. wszystkich działań. Dodatkowo firma przygotowała bardzo szczegółową dokumentację z całego procesu co pozwoliło w pełni pokryć koszty osuszania przez ubezpieczyciela. Polecam !

Olga

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie mazowieckim (Warszawa, Pruszków, Raszyn, Nowy Dwór Mazowiecki, Piaseczno). Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Warszawie.

SZYBKI KONTAKT

Mazowieckie

Mateusz 536-552-834

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Warszawa
Groteski 5
01-935 Warszawa

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.