Osuszanie po zalaniu Kraków

Osuszanie wilgoci technologicznej Kraków

OSUSZANIE PO ZALANIU w Krakowie i Małopolsce

Powódź? Zalanie przez sąsiada? Awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej? A może intensywne opady deszczu i powódź? Nieważne, jaka jest przyczyna zalania Twojej nieruchomości w Krakowie. Jesteśmy ekspertami w osuszaniu po zalaniach. Zajmiemy się problemem szybko i skutecznie! ZAWSZE BEZPŁATNA EKSPERTYZA

Aby rozmawiać o zalaniach, trzeba wiedzieć, jak ułożone są warstwy na podłodze. Najczęściej na płycie wylanej z żelbetonu kładziony jest styropian, na nim układa się folię, na to wszystko przychodzi wylewka i warstwa, z której korzystamy, czyli panele podłogowe lub płytki. Podczas zalania nieruchomości woda, najczęściej przy krawędziach ścian i innych nieciągłościach jak szczeliny dylatacyjne, wnika w głąb ułożonych jak kanapka warstw.  Mimo iż wylewka wydaje się sucha, to zgromadzona pod styropianem i folią woda jest bardzo dużym problemem, a pozostawiona sama sobie będzie schnąć latami.

Co więcej, brak osuszania po zalaniach tych warstw może skutkować uszkodzeniem materiałów budowlanych, podsiąkaniem wilgoci na ściany oraz odpadaniem tynku, jak również powstawaniem pleśni, grzybów, a z czasem nieprzyjemnego zapachu, który będzie trudny do usunięcia.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Należy pamiętać, że przy zalaniu nieruchomości bardzo ważne jest podjęcie szybkich działań zmierzających do usunięcia wilgoci. Pomaga to w uniknięciu powstania większych szkód, rozwoju grzybów i pleśni.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Kraków i MałopolskaOsuszanie po zalaniu + szybka, trafna i darmowa ekspertyza

Przeprowadzamy profesjonalne zabiegi osuszania po zalaniach z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń o wysokich parametrach pracy. Łącząc nasze zaplecze technologiczne z doświadczeniem przeprowadzamy skuteczne osuszanie ścian, a przede wszystkim osuszanie podposadzkowe.
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Osuszanie mieszkań po zalaniu w Krakowie i w Małopolsce

Zalanie to zdarzenie, które nadchodzi w najmniej oczekiwanym momencie. Bez względu na to, skąd pochodzi woda, czy to w wyniku zalania przez sąsiada, czy też awarię instalacji wod-kan, czy też zalanie jest wynikiem pęknięcia rurki zasilającej pralkę lub zmywarkę - konieczne jest pozbycie się wilgoci zalegającej w ścianach oraz/lub w podłodze. W zależności od ilości wody i jej umiejscowienia, konieczne może być wykonanie osuszania podposadzkowego lub osuszenia ścian z wilgoci z użyciem osuszaczy, wentylatorów oraz promienników na podczerwień. Wybór metody osuszania uzależniony jest od zaistniałej sytuacji, a osuszacze, ich moc oraz ilość, zostaje dopasowana do zapotrzebowania po dokonaniu szczegółowych oględzin.

Jak wygląda proces osuszania po zalaniu?

Widzisz oznaki zalania?
Jeśli widzisz oznaki zalania, po pierwsze zabezpiecz mienie i , jeśli to możliwe, zamknij dopływ wody. Jeśli pochodzenie wody jest nieznane, to spokojnie, zajmujemy się również lokalizacją wycieków.
Skontaktuj się z nami!
Czas na dobrą firmę osuszającą, która przeprowadzi Cię przez cały proces osuszania. Posiadasz ubezpieczenie od skutków zalania? Cały proces osuszania rozliczymy za Ciebie z ubezpieczycielem.
Osuszanie mieszkania
Zaczynamy od oceny sytuacji i określenia potrzebnego sprzętu (osuszaczy, wentylatorów, promienników), dokonujemy pomiarów wilgotności i ustalamy harmonogram pracy. Następne rozstawiamy sprzęt i pozwalamy mu działać.
Ile trwa osuszanie mieszkania?
To zależy! Przede wszystkim od wielkości zalania, ale możesz być pewien, że cały czas czuwamy nad jego przebiegiem. Nasz sprzęt będzie działał tak długo, aż pomieszczenia będą suche i bezpieczne do zamieszkania.
Bezgotówkowe rozliczenie
Jeśli jesteś posiadaczem polisy ubezpieczeniowej, to musisz wiedzieć, że cały proces osuszania możemy bezgotówkowo rozliczyć z Twoim ubezpieczycielem. Bierzemy na siebie całą papierologię, a Ty możesz odetchnąć z ulgą.
Zostaw opinię na temat naszej pracy!
Jeśli jesteś zadowolony z usługi, to będzie nam bardzo miło, jeśli podzielisz się swoją opinią, wystawisz nam 5* opinię w Google i zostawisz kilka słów od siebie.

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Panowie w 100% fachowcy! Będę z czystym sumieniem polecała 🙂

Angelika

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miejscowościach (Kraków, Wieliczka, Zabierzów, Rzeszów, Tarnów, Zakopane) w województwach: małopolskim i podkarpackim. Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Krakowie.

SZYBKI KONTAKT

Małopolska | Podkarpacie

Bartek 577-552-298

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

KRAKÓW
ul. Magazynowa 1B
30-858 Kraków

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.