Lokalizacja wycieków Częstochowa

Nieszczelność kanalizacji

LOKALIZACJA WYCIEKÓW w Częstochowie i na Śląsku

Prawidłowa lokalizacja wycieku to gwarancja ograniczenia strat w mieniu powstałych przez niszczące działanie wody. Wycieki lokalizujemy gazem, miernikami wilgoci, a także kamerą termowizyjną.

Prawidłowa i powodująca jak najmniej szkód lokalizacja wycieków to pierwszy etap do skutecznego rozprawienia się z zalaniem. Aby precyzyjnie zlokalizować wyciek wody dobrze jest bazować na więcej niż jednej metodzie oznaczania miejsca wycieku. Wszystko po to, aby bezbłędnie, a co najważniejsze z precyzją wytypować miejsce nieszczelności. Tylko takie delikatne i celowe działanie pozwoli minimalizować straty wynikające z dotarcia do miejsca wycieku.  Staramy się przeprowadzać prace w taki sposób, miejsce odkrywki było nie większe niż wielkość jednej płytki ceramicznej.
W Osusz korzystamy z kilku metod lokalizacji m.in. gazów znacznikowych, kamer termowizyjnych oraz mierników wilgoci. Wszystko po to, aby mieć 100% pewności co do miejsca występowania nieszczelności, zanim przystąpimy do prac odkrywkowych.
Zlokalizowanie nieszczelności jest niezwykle ważne, ponieważ tylko znajdując źródło wycieku, jesteśmy w stanie powstrzymać powstawanie dalszych szkód.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi lokalizowania wycieków opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

Mokra plama na ścianie jest skutkiem,
ale nie źródłem wilgoci.

Tylko trafne wykrycie miejsca wycieku pozwala wyeliminować problem wilgotnych ścian.
Uszkodzona rura CWU
Uszkodzona instalacji wody użytkowej to jedna z częstszych przyczyn wycieku.
Odpływy w łazienkach
Nieprawidłowo zamontowane odpływy w brodzikach i wannach mogą powodować wycieki.
Rury kanalizacyjne
Źle połączona lub uszkodzona instalacja kanalizacyjna może być powodem wycieku.
Instalacje CO
Wycieki w instalacjach CO, ze szczególnym uwzględnieniem ogrzewania podłogowego, są bardzo trudne do zlokalizowania.
Przeciekające dachy
Lokalizujemy również nieszczelności w dachach, precyzyjnie wskazując miejsca wymagające naprawy.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem*

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów, nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc. *W przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania.Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Nieinwazyjne lokalizowanie wycieków

Lokalizujemy wycieki szybko i sprawnie. Zawsze dobieramy najlepsze metody do zaistniałej sytuacji i korzystamy z najwyższej jakości sprzętu, aby mieć pewność precyzyjnego wytypowania nieszczelności.
Dzwoń 24H

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Panowie w 100% fachowcy! Będę z czystym sumieniem polecała 🙂

Angelika

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie śląskim (Katowice, Gliwice, Częstochowa, Zabrze, Sosnowiec, Bytom), a także w części województwa łódzkiego (Radomsko, Kamieńsk, Piotrków Trybunalski). Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Częstochowie.

SZYBKI KONTAKT

Śląsk | Łódzkie

Kuba 536-712-351

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Częstochowa
Małopolska 71U
42-218 Częstochowa

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.