Osuszanie podziemnego garażu

12 stycznia 2022

W Osusz.pl zajmujemy się osuszaniem po zalaniu mieszkań, domów, a także budynków handlowo-usługowych i podziemnych garaży. Wiemy, że takie sytuacje są niezwykle stresujące, dlatego staramy się, aby nasi klienci czuli, że są w dobrych rękach, a my jako profesjonaliści wiemy, jakie działania podjąć, aby zminimalizować skutki zalania i przywrócić możliwość bezpiecznego zamieszkania lub użytkowania zalanych pomieszczeń.
Jedną z naszych ostatnich interwencji było osuszanie podziemnego garażu. Ponieważ przestrzeń poddawana osuszaniu była ogromna, musieliśmy sprowadzić posiłki. I tak, jeśli już patrzyliście na zdjęcia, to macie rację. Duża przestrzeń=duży osuszacz. Pomocy szukaliśmy aż za granicami kraju i na szczęście wygląda na to, że sprzęt sprawdził się znakomicie. Poza osuszaczem adsorpcyjnym (który idealnie sprawdza się w niskich temperaturach, które zastaliśmy w garażu) w podziemiu rozstawiliśmy wentylatory, które wprawiały powietrze w ruch usprawniając cały proces. W przypadku piwnic oraz podziemnych garaży problemem (jak widać na zdjęciach) nie jest często tylko stojąca woda, ale ogromna wilgotność powietrza, które nie ma jak się wydostać na zewnątrz. Dodatkowo osuszaniu musiały zostać poddane również komórki lokatorskie. Cały proces osuszania garażu podziemnego to proces rozłożony w czasie. Nasza ekipa na bieżąco monitoruje wilgotność powietrza i koryguje ustawienia sprzętu, aby zapewnić maksymalną efektywność.

Zaniepokojonych naszą ingerencją w światową pogodę donosimy, że jednak nie doszło do gwałtownych opadów deszczu na drugiej półkuli. Nie wiesz, o co chodzi? Wpadnij na nasz fanpage na Facebooku i bądź na bieżąco z Osusz.pl.

Zalało Ci garaż podziemny lub piwnicę w Krakowie, Częstochowie, Katowicach lub innym mieście w Polsce południowej?
Działamy 24h/7🚨
☎️ Bartek (woj. małopolskie, podkarpackie) 👉 +48-577-552-298
☎️ Kuba (woj. śląskie, łódzkie, świętokrzyskie) 👉 +48-536-712-351
📧 biuro@osusz.pl

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.