Osuszanie podziemnego garażu

12 stycznia 2022

W Osusz.pl zajmujemy się osuszaniem po zalaniu mieszkań, domów, a także budynków handlowo-usługowych i podziemnych garaży. Wiemy, że takie sytuacje są niezwykle stresujące, dlatego staramy się, aby nasi klienci czuli, że są w dobrych rękach, a my jako profesjonaliści wiemy, jakie działania podjąć, aby zminimalizować skutki zalania i przywrócić możliwość bezpiecznego zamieszkania lub użytkowania zalanych pomieszczeń.
Jedną z naszych ostatnich interwencji było osuszanie podziemnego garażu. Ponieważ przestrzeń poddawana osuszaniu była ogromna, musieliśmy sprowadzić posiłki. I tak, jeśli już patrzyliście na zdjęcia, to macie rację. Duża przestrzeń=duży osuszacz. Pomocy szukaliśmy aż za granicami kraju i na szczęście wygląda na to, że sprzęt sprawdził się znakomicie. Poza osuszaczem adsorpcyjnym (który idealnie sprawdza się w niskich temperaturach, które zastaliśmy w garażu) w podziemiu rozstawiliśmy wentylatory, które wprawiały powietrze w ruch usprawniając cały proces. W przypadku piwnic oraz podziemnych garaży problemem (jak widać na zdjęciach) nie jest często tylko stojąca woda, ale ogromna wilgotność powietrza, które nie ma jak się wydostać na zewnątrz. Dodatkowo osuszaniu musiały zostać poddane również komórki lokatorskie. Cały proces osuszania garażu podziemnego to proces rozłożony w czasie. Nasza ekipa na bieżąco monitoruje wilgotność powietrza i koryguje ustawienia sprzętu, aby zapewnić maksymalną efektywność.

Zaniepokojonych naszą ingerencją w światową pogodę donosimy, że jednak nie doszło do gwałtownych opadów deszczu na drugiej półkuli. Nie wiesz, o co chodzi? Wpadnij na nasz fanpage na Facebooku i bądź na bieżąco z Osusz.pl.

Zalało Ci garaż podziemny lub piwnicę w Krakowie, Częstochowie, Katowicach lub innym mieście w Polsce południowej?
Działamy 24h/7🚨
☎️ Bartek (woj. małopolskie, podkarpackie) 👉 +48-577-552-298
☎️ Kuba (woj. śląskie, łódzkie, świętokrzyskie) 👉 +48-536-712-351
📧 biuro@osusz.pl

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków
ul. T. Romanowicza 6
30-702 Kraków
Oddział Częstochowa
ul. Małopolska 71U
42-218 Częstochowa
Oddział Warszawa
ul. Groteski 5
01-935 Warszawa
Oddział Wrocław
ul. Legnicka 45
54-230 Wrocław
Oddział Kielce
ul. 1 Maja 93
25-614 Kielce

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.