Osuszanie po zalaniu

Osuszanie wilgoci technologicznej Kraków

OSUSZANIE PO ZALANIU w Krakowie i Małopolsce

Powódź? Zalanie przez sąsiada? Awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej? A może intensywne opady deszczu i powódź? Nieważne, jaka jest przyczyna zalania Twojej nieruchomości. Zajmiemy się problemem szybko i skutecznie! ZAWSZE BEZPŁATNA EKSPERTYZA

Aby rozmawiać o zalaniach, trzeba wiedzieć, jak ułożone są warstwy na podłodze. Najczęściej na płycie wylanej z żelbetonu kładziony jest styropian, na nim układa się folię, na to wszystko przychodzi wylewka i warstwa, z której korzystamy, czyli panele podłogowe lub płytki. Podczas zalania nieruchomości woda, najczęściej przy krawędziach ścian i innych nieciągłościach jak szczeliny dylatacyjne, wnika w głąb ułożonych jak kanapka warstw.  Mimo iż wylewka wydaje się sucha, to zgromadzona pod styropianem i folią woda jest bardzo dużym problemem, a pozostawiona sama sobie będzie schnąć latami.

Co więcej, brak osuszenia tych warstw może skutkować uszkodzeniem materiałów budowlanych, podsiąkaniem wilgoci na ściany oraz odpadaniem tynku, jak również powstawaniem pleśni, grzybów, a z czasem nieprzyjemnego zapachu, który będzie trudny do usunięcia.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz 3 zespoły profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Należy pamiętać, że przy zalaniu nieruchomości bardzo ważne jest podjęcie szybkich działań zmierzających do usunięcia wilgoci. Pomaga to w uniknięciu powstania większych szkód, rozwoju grzybów i pleśni.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

Kraków i MałopolskaOsuszanie po zalaniu + szybka, trafna i darmowa ekspertyza

Przeprowadzamy profesjonalne zabiegi osuszania po zalaniu z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń o wysokich parametrach pracy. Łącząc nasze zaplecze technologiczne z doświadczeniem przeprowadzamy skuteczne osuszanie ścian, a przede wszystkim osuszanie podposadzkowe.
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Panowie w 100% fachowcy! Będę z czystym sumieniem polecała 🙂

Angelika

Opinia Google

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.