Nieszczelność instalacji CO

15 grudnia 2021

Błędy w montażu instalacji CO lub CWU to niestety już nie rzadkie przypadki. Pośpiech na budowie, brak należytej kontroli na przebiegiem prac wykończeniowych i nie ukrywając niska jakośc samych prac sprawiają, że o zalanie na późniejszym etapie nie trudno.
W tym przypadku nieszczelność została znaleziona dopiero po jakimś czasie? Dokładnie wtedy, kiedy ponownie uruchomiono centralne ogrzewanie. Na szczęście dla właściciela nieruchomości, ZAWSZE można je precyzyjnie zlokalizować. Co oznacza precyzyjnie w Osusz? O precyzyjnej lokalizacji wycieku mówimy, kiedy obszar roboczy udaje się ograniczyć do wymiarów 1 płytki podłogowej. Wyjątkiem są oczywiście sytuacje, gdy awaria wystąpi na łączeniu kilku płytek.

Dlatego do naszej rady i zachęceniu Was do ubezpieczania si, dodajemy jeszcze jeden punkt. Dobrze jest zostawić 2-3 płytki podłogowe tak, aby przyszła naprawa była dla Was mniejszym problemem.

Cieknie, ale nie wiesz gdzie?
Działamy 24h/7🚨
☎️ Bartek (woj. małopolskie, podkarpackie) 👉 +48-577-552-298
☎️ Kuba (woj. śląskie, łódzkie, świętokrzyskie) 👉 +48-536-712-351
📧 biuro@osusz.pl

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.