Zalane 9 mieszkań w Częstochowie

16 lutego 2022

Nawet w nowo budowanych lokalach mieszkalnych zdarzają się zalania. Tak, jak i w tej realizacji. Nowobudowana inwestycja i na skutek awarii, czyli pęknięcia złączki doszło do dużego zalania mieszkań. Taka sytuacja może mieć miejsce w trakcie budowy bloku, a także domu jednorodzinnego.
W jednej z ostatnich akcji osuszania mieszkań na terenie Częstochowy sprawnie przeprowadziliśmy zabiegi wyciągania wilgoci z zalanych, w różnym stopniu, aż 9 mieszkań.
Wszystko po to, aby przyszli lokatorzy nie odczuli nawet w najmniejszym stopniu skutków zalania. Koniecznie trzeba podkreślić, że sprawne, a przede wszystkim natychmiastowe podjęcie działań zaowocuje brakiem zniszczeń w lokalu. Zwłaszcza na tym etapie budowy! I o to chodziło! 💪💪💪

Zalało Ci nowo wybudowane mieszkanie w Krakowie, Częstochowie, Katowicach lub innym mieście w Polsce południowej?
Działamy 24h/7🚨
☎️ Bartek (woj. małopolskie, podkarpackie) 👉 +48-577-552-298
☎️ Kuba (woj. śląskie, łódzkie, świętokrzyskie) 👉 +48-536-712-351
📧 biuro@osusz.pl

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.