Osuszanie apartamentów w Zakopanem

13 kwietnia 2022

W trakcie kwietniowego ataku zimy otrzymaliśmy telefon od klienta z Zakopanego. Sprawa dotyczyła apartamentów na wynajem, które niezamieszkałe w okresie zimowym zostały dotkliwie zalane. Na szczęście właściciel wiedział, że samo pomalowanie i ewentualna wymiana sprzętów a apartamencie nie wystarczy i niezbędne będzie osuszanie podposadzkowe, osuszanie ścian i tynków. Zebraliśmy sprzęt, ekipę i wyruszyliśmy w kierunku gór.
Cały proces rozstawiania sprzętu, podpisania metrów rurek i wiercenia zobaczycie zarówno na filmie, jak i na zdjęciach, na których uwieczniliśmy również piękno Tatr.

Zalało Ci apartament lub mieszkanie? Działamy w Krakowie, Częstochowie, Katowicach, a także w dowolnym mieście w Polsce południowej?
Działamy 24h/7🚨
☎️ Bartek (woj. małopolskie, podkarpackie) 👉 +48-577-552-298
☎️ Kuba (woj. śląskie, łódzkie, świętokrzyskie) 👉 +48-536-712-351
📧 biuro@osusz.pl

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.