Nieszczelny odpływ w wannie

28 marca 2022

Są takie zlecenia, w trakcie których już od samego początku wiemy, gdzie będzie nieszczelność. Tak właśnie było w tym przypadku. Na miejscu zastaliśmy ogromne zawilgocenie na ścianie dzielącej łazienkę i przedpokój. Winnego w tym przypadku nie trzeba było długo szukać. Co nietypowe, to sposób, w jaki odkryliśmy nieszczelność. Z powodu braku rewizji w łazience, a jednocześnie chcąc oszczędzić płytki zdecydowano, że najlepszym miejscem, które można poświęcić będzie ściana w korytarzu. I tak dokonaliśmy odkrycia sporego przecieku. Jak widać na filmie, w momencie otwarcia wody, z syfonu wydobywa się całkiem spora jej ilość.

Widzisz zawilgocone ściany i nie wiesz, jakie jest źródło wody? Działamy w Krakowie, Częstochowie, Katowicach oraz innych miastach w województwach śląskim i małopolskim!

☎️ Bartek (woj. małopolskie, podkarpackie) 👉 +48-577-552-298
☎️ Kuba (woj. śląskie, łódzkie, świętokrzyskie) 👉 +48-536-712-351
📧 biuro@osusz.pl

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.