Nieszczelność na wężu zasilającym pralkę

14 lipca 2022

Niewinna rura zasilająca pralkę w wodę była powodem wielkiego zmartwienia i sporych szkód spowodowanych przez poprzednią ekipę zajmującą się lokalizacją wycieków. Kilka dziur później, a zapewne i nerwów ze strony właścicieli, pojawiliśmy się my. Na szczęście dla ścian i podłóg mieszkania, nasi specjaliści trafnie i dość szybko wskazali miejsce awarii. Kto był winien? Nieszczęsna rura doprowadzająca wodę do pralki. Woda wyciekająca z nieszczelnego węża skapywała na podłogę, a dalej w szczelinę między ścianą a podłogą, aby pokazać się na ścianach sąsiednich pomieszczeń.
Z wodą nie ma żartów i na nieszczęście, jak możecie przeczytać na naszej stronie, mokra ściana jest skutkiem, a nie źródłem wilgoci. Dlatego aby sprawnie i z jak najmniejszą ingerencją w podłogi i ściany zlokalizować wyciek, trzeba mieć spore doświadczenie i wiedzę zdobytą poprzez dziesiątki, jak nie setki prawidłowych lokalizacji.

Zalało Ci mieszkanie lub apartament w Krakowie, Częstochowie, Katowicach lub innym mieście w Polsce południowej? Chcesz zlokalizować źródło wody?
Działamy 24h/7🚨
☎️ Bartek (woj. małopolskie, podkarpackie) 👉 +48-577-552-298
☎️ Kuba (woj. śląskie, łódzkie, świętokrzyskie) 👉 +48-536-712-351
📧 biuro@osusz.pl

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.