Osuszanie sklepu meblowego po zalaniu

21 sierpnia 2020
Osuszanie po zalaniu sklepu meblowego Kraków
Osuszanie po zalaniu sklepu meblowego Kraków

Tegoroczna wiosna oraz lato, przynajmniej w Krakowie i Małopolsce, nie rozpieszczają. Nie tylko temperaturą, ale i obfitymi opadami zaskakiwała nas wielokrotnie. Wiemy, że woda jest ważna i na jej niedobór mocno narzekają mieszkańcy w innych częściach kraju, ale u nas jest jej zdecydowanie zbyt dużo.
Na zlecenie klienta podjęliśmy się zabiegów osuszania sklepu meblowego, który ucierpiał w wyniku gwałtownych deszczy. Dlaczego tak ważna jest szybka reakcja w trakcie zalania?

Ponieważ tylko szybkie rozpoczęcie osuszania pozwoli przywrócić biznes do działania i ograniczyć straty spowodowane przez zalanie.

Przeprowadzamy skuteczne i efektywne osuszanie po zalaniu sklepów, biur, biurowców oraz mieszkań.

Szukasz fachowców od skutecznego osuszania?
☎️ +48-600-485-471
☎️ +48-883-731-195

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.