Osuszanie piwnic i podziemi

7 października 2020
Osuszanie podziemi kościołów z wilgoci Kraków
Osuszanie podziemi kościołów z wilgoci Kraków
Osuszanie podziemi kościołów z wilgoci Kraków
Osuszanie podziemi kościołów z wilgoci Kraków
Osuszanie podziemi kościołów z wilgoci Kraków

Piwnice i podziemia budynków to miejsca, w których panuje specyficzny mikroklimat. Często te miejsca posiadają minimalną, a  nawet zerową wentylację. Zwłaszcza stare budynki, czy kamienice nie posiadają jej wcale lub mają ją źle wykonaną. Co zrobić w sytuacji, kiedy w podziemiu lub piwnicy mamy wilgoć, a wykorzystujemy te pomieszczenia do przechowywania lub przebywają w nich ludzie? Trzeba wykonać osuszanie.
W ostatnich tygodniach wykonaliśmy osuszanie piwnic i podziemia w jednym z krakowskich kościołów. Zalegająca wilgoć powoli, ale skutecznie niszy meble, zapasy, materiały, dokumenty, czy też książki znajdujące się w zawilgoconych pomieszczeniach.

Wilgoć powoli, ale skutecznie zniszczy każdy materiał.

Warto pamiętać również o murach i podłodze narażonej na długotrwałe działanie wilgoci, a dodatkowo jej wpływie na zdrowie mieszkańców i przebywających w zawilgoconych pomieszczeniach osób.
Jak zawsze zajęliśmy się problemem kompleksowo 💪💪💪

Szukasz fachowców od skutecznego osuszania?
☎️ +48-600-485-471
☎️ +48-883-731-195

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.