Przeciek wody z CO

18 marca 2022

Pośpiech, który widać na placach budów bloków mieszkalnych skutkuje licznymi błędami, które będą się ujawniać w późniejszym terminie. Podobnie było w miejscu w Krakowie, do którego nasza ekipa specjalizująca się w osuszaniu podposadzkowym zawitała w tym miesiącu. Źle zaciśnięte połączenie na rurkach CO spowodowało zalanie, a woda stała pod warstwami izolacyjnymi. Taką awarię trudno dostrzec (jest to wprost niemożliwe) odbierając mieszkanie. Powodów jest kilka. Po pierwsze, jeżeli wyciek jest niewielki, a jego źródło znajduje się pod podłogą, to potrzeba trochę czasu, aby woda dała o sobie znać w postaci odchodzącej farby czy puchnących paneli lub cokołów. Po drugie, jeśli odbieramy mieszkanie w czasie, kiedy instalacja CO jest wyłączona, to przy niskim ciśnieniu, tej wody będzie mniej uchodziło, a tym samym początkowo nic nie wzbudzi naszego podejrzenia. Po trzecie, początkowo mamy tendencję do ignorowania pewnych faktów i nie dostrzegania sygnałów o zalaniu.
Wszystko to prowadzi niestety do konieczności przeprowadzenia osuszania pod wylewką. Wszystko po to, aby wyciągnąć zalegającą pod nią wodę, a także całkowicie osuszyć pozostałą wilgoć.

Zalało Ci mieszkanie w Krakowie, Częstochowie, Katowicach lub innym mieście w Polsce południowej? Szukasz specjalistów w osuszaniu podposadzkowym?
Działamy 24h/7🚨
☎️ Bartek (woj. małopolskie, podkarpackie) 👉 +48-577-552-298
☎️ Kuba (woj. śląskie, łódzkie, świętokrzyskie) 👉 +48-536-712-351
📧 biuro@osusz.pl

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków
ul. T. Romanowicza 6
30-702 Kraków
Oddział Częstochowa
ul. Małopolska 71U
42-218 Częstochowa
Oddział Warszawa
ul. Groteski 5
01-935 Warszawa
Oddział Wrocław
ul. Legnicka 45
54-230 Wrocław
Oddział Kielce
ul. 1 Maja 93
25-614 Kielce

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.