Osuszanie podposadzkowe Kraków

Osuszanie podposadzkowe

OSUSZANIE PODPOSADZKOWE w Krakowie, Małopolsce, na Śląsku i Podkarpaciu

Bez względu na źródło pochodzenia wody, czy to z awarii instalacji wodnej lub centralnego ogrzewania, czy też w wyniku działania sił wyższych jak zalanie spowodowane intensywnymi opadami deszczu, powódź, podtopienie, wodę, która wdarła się do domu lub mieszkania należy niezwłocznie usunąć. ZAWSZE BEZPŁATNA EKSPERTYZA

Powszechnie uważa się, że wodę, która wdarła się do mieszkania, piwnicy, czy garażu wystarczy powierzchownie zebrać i temat zalania zostanie zamknięty. Niestety warstwy znajdujące się pod panelami, parkietem, ukryte głęboko przed naszym wzrokiem również należy poddać procesowi osuszania. Woda jako ciecz nie zatrzymuje się tylko na widocznych gołym okiem powierzchniach, ale wnika najmniejszą szczeliną w najgłębsze możliwe warstwy. Przeniknięcie przez wylewkę, folię, styropian w głąb oznacza tylko jedno – brak możliwości usunięcia wody poprzez odparowanie. Klienci, którym w przygotowanej w podłodze odkrywce pokazujemy stojącą wodę, są całkowicie zaskoczeni tym faktem. Woda, uwięziona pod posadzką, będzie latami pojawiać się pod postacią nieestetycznych, a zarazem groźnych dla zdrowia, wykwitów pleśni i grzybów na ścianach. Tylko przeprowadzenie profesjonalnych zabiegów osuszania podposadzkowego zapobiegnie nieprzyjemnym konsekwencjom pojawiającej się jako wykwity na ścianach i suficie wody.

Podejmując się osuszania podposadzkowego staramy się przeprowadzać nasze czynności tak, aby jego negatywne efekty ograniczyć do minimum. Jednakże należy pamiętać, że najważniejszy jest pozytywny efekt naszych działań, ale robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zminimalizować ilość niezbędnych do całego procesu miejsc przerwania ciągłości podłogi, czyli otworów.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania podposadzkowego opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Należy pamiętać, że przy zalaniu nieruchomości bardzo ważne jest podjęcie szybkich działań zmierzających do usunięcia wilgoci. Pomaga to w uniknięciu powstania większych szkód, rozwoju grzybów i pleśni.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Kraków i MałopolskaOsuszanie podposadzkowe + szybka, trafna i darmowa ekspertyza

Przeprowadzamy profesjonalne zabiegi osuszania podposadzkowego z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń o wysokich parametrach pracy. Łącząc nasze zaplecze technologiczne z powiększającym się doświadczeniem przeprowadzamy skuteczne osuszanie podposadzkowe.
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Panowie w 100% fachowcy! Będę z czystym sumieniem polecała 🙂

Angelika

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miejscowościach (Wieliczka, Zabierzów, Rzeszów, Tarnów, Zakopane) w województwach: małopolskim i podkarpackim. Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Krakowie.

SZYBKI KONTAKT

Małopolska | Podkarpacie

Bartek 577-552-298

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

KRAKÓW
ul. Magazynowa 1B
30-858 Kraków

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.