Perfekcyjna lokalizacja wycieku

10 sierpnia 2021

W wiadomościach prywatnych i z rozmów telefonicznych wiemy, że w trakcie osuszania lub lokalizacji wycieku nasi klienci najbardziej obawiają się zniszczeń po naszych działaniach. Zawsze tłumaczymy, że robimy wszystko, aby zniszczenia były jak najmniejsze, ale najważniejsza dla nas jest 100% skuteczność, czy to osuszania po zalaniu, czy też lokalizacji nieszczelności. Podejmując się realizacji zlecenia przede wszystkim chcemy osuszyć wylewki, ściany oraz stropy, mając na uwadze zdrowie domowników, a także znaleźć miejsce będące źródłem wody. To jak bardzo będziemy musieli ingerować w materiały podłogowe lub ściany dowiadujemy się dopiero w trakcie wykonywania zabiegów mających na celu znalezienie nieszczelności. Niestety, ale na etapie konsultacji nie jesteśmy w stanie ocenić, jak będzie przebiegał cały proces.

Aby móc pokazać Wam, jak precyzyjnie możemy zlokalizować wyciek i jak bardzo możemy ograniczyć szkody w podłodze, ścianach, itd., postanowiliśmy podzielić się z Wami tą realizacją, do której specjalnie nakręciliśmy film (polecamy obejrzeć do końca).

Nieszczelność widoczna na filmie, to efekt niezaciśnięcia przez hydraulika zacisków na trójniku w systemie centralnego ogrzewania. Często spotykany defekt, którego efekty widzicie na zdjęciach w kamerze termowizyjnej.

Szukasz firmy zajmującej się precyzyjną lokalizacją wycieków?
Dzwoń, działamy szybko i sprawnie
👇👇👇👇👇👇💦💧🕵
☎️ +48-600-485-471
☎️ +48-883-731-195

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.