Ogromny wyciek wody w kamienicy w Krakowie

5 sierpnia 2022

W jednej z krakowskich kamienic doszło do awarii układu doprowadzającego wodę do budynku. W efekcie doszło do wycieku, którego wysokość można zobaczyć na filmie i na zdjęciach.
Na szczęście dla zlecającego nasza ekipa była gotowa do działania, a co najważniejsze mieliśmy wystarczającą ilość wolnego sprzętu, aby działać od razu. Wykonaliśmy osuszanie podposadzkowe, a dodatkowe wentylatory oraz promienniki wsparły i przyspieszyły cały proces.

Jak można uniknąć tak dużego zalania? Takie sytuacje zdarzają się rzadko, ale niestety nie jesteśmy się w stanie przed nimi całkowicie uchronić. Możemy zminimalizować straty poprzez wykupienie ubezpieczenia, które pokryje ewentualne koszty osuszania i przywrócenia do stanu początkowego.

Zalało Ci piwnicę w Krakowie, Tarnowie, Częstochowie, Katowicach lub innym mieście w Polsce południowej?
Działamy 24h/7🚨
☎️ Bartek (woj. małopolskie, podkarpackie) 👉 +48-577-552-298
☎️ Kuba (woj. śląskie, łódzkie, świętokrzyskie) 👉 +48-536-712-351
📧 biuro@osusz.pl

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.