Osuszanie marketu po zalaniu

15 kwietnia 2021

Kolejne zlecenie i kolejna awaria hydrantu! W markecie w jednej z podkrakowskich gmin na skutek awarii hydrantu doszło do zalania marketu. Na szczęście tym razem, w przeciwieństwie do naszej ostatniej interwencji (tutaj relacja z zalania biurowca), do zalania nie doszło w trakcie zamknięcia sklepu, ale w godzinach wieczornych.
Bez zbędnej zwłoki do kilku samochodów spakowaliśmy sprzęt i ruszyliśmy na ratunek 🦸‍♂🦸‍♂🦸‍♂
Na szczęście klient podjął działania szybko i czym prędzej rozpoczęliśmy usuwanie wody. Tylko szybkie podjęcie działań minimalizuje negatywne skutki, a tym samym skraca czas osuszania. Im mniej wody dostanie się pod podłogę i kolejne jej warstwy, tym szybciej osuszymy pomieszczenia i warstwy izolacji z nadmiaru niepotrzebnej wilgoci.

Szukasz firmy do osuszenia marketu/sklepu po zalaniu? Dobrze trafiłeś!
👇👇👇👇👇👇💦💧🕵
☎️ +48-600-485-471
☎️ +48-883-731-195

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.