RealizacjeOsuszanie budynku w stanie surowym

16 lutego 2021
https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/02/osuszanie-stan-surowy-krakow1.jpg

Zazwyczaj jeśli podejmujemy się osuszania budynku w stanie surowym chodzi o przyspieszenie prac na budowie i pozbycie się tzw. wilgoci technologicznej. Taką usługę również mamy w naszej ofercie, ale tym razem chodziło o coś całkiem innego. W tym przypadku doszło do wycieku wody z głównego przyłącza wody. Na szczęście „winny” wycieku, czyli felerne przyłącze, był znany, ale niestety pod wylewkę dostała się bardzo duża ilość wody.

Wszystkich, którzy myślą, że skoro wsiąknęła, to i odparuje, zapewniamy, że tak nie jest. Woda uwięziona pod wylewką i między warstwami izolacji ma bardzo utrudnione zadanie do wykonania. A mówiąc bardziej obrazowo to trochę takie mission impossible bez happy endu 😂😂😂.
Ze względu na wielkość budynku, do osuszania zaangażowaliśmy znaczne ilości osuszaczy, a ponieważ czas to pieniądz, a na budowie każdy dzień zwłoki wymusza zmiany w harmonogramie dalszych prac, był to dobry ruch. Na prośbę Inwestora dobraliśmy optymalny zestaw urządzeń, aby przeprowadzić prace szybko i skutecznie.

Szukacie firmy do precyzyjnej lokalizacji wycieków? Dobrze trafiliście!
👇👇👇👇👇👇💦💧
☎️ +48-600-485-471
☎️ +48-883-731-195

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Centrum Targowe Chemobudowa
Pawilon wystawowy B
ul. S. Klimeckiego 14
30-705 Kraków

Osuszanie Kraków

Zajmujemy się profesjonalnym wykrywaniem wycieków i osuszaniem budynków w Krakowie. Wynajmujemy osuszacze, nagrzewnice i wentylatory w konkurencyjnych cenach.

Bezpłatna ekspertyza i wycenaPogotowie zalania 24h

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.