Osuszanie budynku w stanie surowym

16 lutego 2021

Zazwyczaj jeśli podejmujemy się osuszania budynku w stanie surowym chodzi o przyspieszenie prac na budowie i pozbycie się tzw. wilgoci technologicznej. Taką usługę również mamy w naszej ofercie, ale tym razem chodziło o coś całkiem innego. W tym przypadku doszło do wycieku wody z głównego przyłącza wody. Na szczęście „winny” wycieku, czyli felerne przyłącze, był znany, ale niestety pod wylewkę dostała się bardzo duża ilość wody.

Wszystkich, którzy myślą, że skoro wsiąknęła, to i odparuje, zapewniamy, że tak nie jest. Woda uwięziona pod wylewką i między warstwami izolacji ma bardzo utrudnione zadanie do wykonania. A mówiąc bardziej obrazowo to trochę takie mission impossible bez happy endu 😂😂😂.
Ze względu na wielkość budynku, do osuszania zaangażowaliśmy znaczne ilości osuszaczy, a ponieważ czas to pieniądz, a na budowie każdy dzień zwłoki wymusza zmiany w harmonogramie dalszych prac, był to dobry ruch. Na prośbę Inwestora dobraliśmy optymalny zestaw urządzeń, aby przeprowadzić prace szybko i skutecznie.

Szukacie firmy do precyzyjnej lokalizacji wycieków? Dobrze trafiliście!
👇👇👇👇👇👇💦💧
☎️ +48-600-485-471
☎️ +48-883-731-195

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.