RealizacjeNieszczelność kanalizacji

11 marca 2021
https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/03/nieszczelnosc-kanalizacji.jpg

Nieszczelności mogą się pojawić w różnych miejscach. Prezentowane dotychczasowo na naszej stronie dotyczyły zazwyczaj rur zaopatrujących w ciepłą wodę lub instalacji ogrzewania. W tym przypadku nieszczelność dotyczyła kanalizacji i to tam należało szukać źródła nieszczęścia.
W jaki sposób wykrywamy taką nieszczelność? Czy można zastosować takie same metody?
W przypadku kanalizacji cała procedura wykrywania nieszczelności wygląda troszkę inaczej. Najpierw wykonujemy czyszczenie pod ciśnieniem, następnie przeprowadzamy inspekcję rur przy pomocy kamery. Na koniec w instalację pod dużym ciśnieniem wtłaczamy gęsty i nieszkodliwy dym, i rozpoczynamy obserwację ulatniającego się dymu np. przy listwach podłogowych. Efektem ubocznym inspekcji kanalizacji gazem jest wydobywający się dym na odpowietrzeniu kanalizacji, który znajduje się na dachu.

Co warto wiedzieć❓
👉 Kanalizacji nie da się sprawdzić tak jak instalacji CO lub CWU, a podobnie do powyższych może być nieszczelna i powodować wyciek. Przebicie kołkiem, zawinięta uszczelka, pęknięcie rury w wyniku pracy budynku…

Wilgotne ściany? Odchodząca farba? Grzyb na ścianie?
Pomożemy Ci precyzyjnie znaleźć wyciek, a operację wraz z osuszaniem rozliczymy z Twoim ubezpieczycielem. BEZGOTÓWKOWO.

Szukacie firmy do precyzyjnej lokalizacji wycieków? Dobrze trafiliście!
👇👇👇👇👇👇💦💧
☎️ +48-600-485-471
☎️ +48-883-731-195

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Centrum Targowe Chemobudowa
Pawilon wystawowy B
ul. S. Klimeckiego 14
30-705 Kraków

Osuszanie Kraków

Zajmujemy się profesjonalnym wykrywaniem wycieków i osuszaniem budynków w Krakowie. Wynajmujemy osuszacze, nagrzewnice i wentylatory w konkurencyjnych cenach.

Bezpłatna ekspertyza i wycenaPogotowie zalania 24h

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.