RealizacjeNiestaranne prace hydrauliczne=wyciek

14 stycznia 2021
Niestaranne prace hydrauliczne i wyciek
Niestaranne prace hydrauliczne i wyciek
Niestaranne prace hydrauliczne i wyciek

Powodów wycieku jest wiele, na część z nich miał wpływ człowiek, a część jest zbiegiem niefortunnych zdarzeń. Na naszej stronie staramy się Wam pokazać najciekawsze z nich, które mieliśmy przyjemność lokalizować. To pokazywanie różnego typu wycieków i ich lokalizacji, to trochę taka przestroga, a trochę, oczywiście, reklama naszych usług.

W przypadku tego klienta wyciek nie był efektem uszkodzenia mechanicznego instalacji CO, czy też CWU. Niestety czasami do wycieku dochodzi na skutek zaniedbania, a raczej niedbałości przy wykonywaniu prac hydraulicznych. Tak było w przypadku tej łazienki w jednej z podkrakowskich miejscowości.

Prace rozpoczęliśmy od próby szczelności. W kolejnym kroku użyliśmy gazu znacznikowego. Miejsce wycieku precyzyjnie określiliśmy po zastosowaniu geofonu, a dzięki tej precyzji prace lokalizacyjno-naprawcze naruszyły tylko dwie płytki na podłodze (niestety trójnik wypadł na łączeniu 2 płytek). kto był winny tej nieszczelności? Zawinił czynnik ludzki – pex na trójniku nie został precyzyjnie zaciśnięty – z takim błędem spotykamy się często.

💪 Nasza rada 💪
Przed zrobieniem wylewek przeprowadź testy szczelności instalacji.

Podejrzewasz u siebie wyciek?

👇👇👇👇👇👇💦💧
☎️ +48-600-485-471
☎️ +48-883-731-195

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Centrum Targowe Chemobudowa
Pawilon wystawowy B
ul. S. Klimeckiego 14
30-705 Kraków

Osuszanie Kraków

Zajmujemy się profesjonalnym wykrywaniem wycieków i osuszaniem budynków w Krakowie. Wynajmujemy osuszacze, nagrzewnice i wentylatory w konkurencyjnych cenach.

Bezpłatna ekspertyza i wycenaPogotowie zalania 24h

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.