Lokalizacja wycieku wodorem

12 listopada 2020
Lokalizacja wycieku wodorem Kraków
Lokalizacja wycieku wodorem Kraków
Lokalizacja wycieku wodorem Kraków
Lokalizacja wycieku wodorem Kraków
Lokalizacja wycieku wodorem Kraków
Lokalizacja wycieku wodorem Kraków

Zajmując się lokalizacją wycieków musimy być przygotowani na wszystko, ponieważ wiemy, że często zastosowanie jednej tylko metody może nie przynieść pozytywnego efektu. W przypadku tego klienta, to pojawiające się wilgoć u sąsiada na niższej kondygnacji zmusiła właścicieli do poszukiwania wycieku. Z taką sytuacją spotykamy się często, ponieważ woda znajdzie sobie najłatwiejszy sposób ucieczki i niekoniecznie efekty jej działalności pojawią się w miejscu wycieku. Klientom zależało na minimalnej ingerencji w ściany i niewielkich zniszczeniach. Podjęliśmy wyzwanie 💪

Działania zaczęliśmy od wpięcia się w instalację wod-kan pod kuchennym zlewem i wtłoczenia wodoru. Wyjątkowe własności wodoru dają możliwość wykorzystania go do lokalizacji nieszczelności lub do kontroli szczelności. Po wykonaniu pomiarów nasz miernik wodoru wykazał aktywność przy zaworze doprowadzającym wodę do pralki. Potwierdzeniem były odczyty na sonografie. Niewielkie naruszenie powierzchni ściany i odkrycie kolanka potwierdziły nieszczelność, a naprawa dla wprawnego hydraulika nie powinna być problemem.
W Osusz.pl precyzyjnie lokalizujemy wycieki i:

  • Minimalizujemy zniszczenia
  • Mamy urządzenia do lokalizowania wycieków, których nie ma Twój hydraulik.
  • Jesteśmy specjalistami od lokalizowania wycieków i osuszania, naprawy powierzamy zaufanym i sprawdzonym firmom partnerskim, które spełniają nasze standardy. Nie musicie martwić się o poszukiwanie wykonawcy.
  • Korzystamy z nowoczesnych urządzeń i naszego unikalnego know-how

Szczegóły
👇👇👇👇👇👇
Zadzwoń. Działamy szybko i precyzyjnie
👇👇👇👇👇👇
☎️ +48-600-485-471
☎️ +48-883-731-195

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.