Wynajem osuszaczy Katowice

Katowice | AglomeracjaWynajem osuszaczy | Nagrzewnic | Wentylatorów

Posiadamy dostępne do wynajęcia urządzenia do usuwania wilgoci w Katowicach. Osuszacze są doskonałymi narzędziami, które pomogą Ci zwalczyć wilgoć, wilgotne ściany i podłogi w Twoim domu, mieszkaniu lub biurze. Jeśli zależy Ci na szybkim rozpoczęciu prac wykończeniowych w swoim domu, możesz wynająć osuszacz budowlany. Oferujemy osuszacze od zaufanych producentów, które posiadają wymagane certyfikaty i pozwolenia zgodne z normami Unii Europejskiej, włącznie z dokumentacją dotyczącą zużycia energii elektrycznej.
Szybkie szkolenie
Pokażemy Ci, jak podłączyć osuszacz, jak ustawić parametry jego pracy i jak je nadzorować.
Transport i dostawa
Osuszacze muszą być przewożone pionowo, a przy ich transporcie należy wziąć pod uwagę ich wagę - nie są lekkie. Ale nie martw się - pomożemy Ci w transporcie i wniesieniu. W obie strony.
Profesjonalna obsługa i doradztwo
Prawdopodobnie wynajmujesz osuszacz po raz pierwszy. Dobrze, abyś wiedział, jaka jest kubatura pomieszczeń do osuszenia. To nam pomoże w doborze optymalnego urządzenia do Twojego zalania.
Najlepsze urządzenia
Oferujemy osuszacze i nagrzewnice renomowanych producentów, które efektywnie pozbędą się wilgoci z Twojego wnętrza.

TANIOWynajmij osuszacz

W Katowicach oferujemy konkurencyjne stawki i zawsze sprawne urządzenia osuszające (+nagrzewnice i wentylatory) w konkurencyjnych cenach. Nie wiesz, co wybrać? Umów się na BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ
Osuszacze duże
Cennik wynajmu dużych i wydajnych osuszaczy
 • 1 DZIEŃ - 45 zł brutto
 • TYDZIEŃ - 200 zł brutto
 • Dłuższe wynajmy cena do uzgodnienia
Osuszacze średnie
Cennik wynajmu średniej wielkości osuszaczy
 • 1 DZIEŃ - 35 zł brutto
 • TYDZIEŃ - 150 zł brutto
 • Dłuższe wynajmy cena do uzgodnienia
Wentylatory
Cennik wynajmu wentylatorów wspomagających osuszanie
 • 1 DZIEŃ - 35 zł brutto
 • TYDZIEŃ -150 zł brutto
 • Dłuższe wynajmy cena do uzgodnienia
Nagrzewnice
Cennik wynajmu nagrzewnic 3kw w Częstochowie
 • 1 DZIEŃ - 25 zł brutto
 • TYDZIEŃ - 60 zł brutto
 • Dłuższe wynajmy cena do uzgodnienia

CZĘSTOCHOWAWynajmij osuszacz od ręki.

Oferujemy najem osuszaczy i nagrzewnic z dostawą lub odbiorem osobistym. Tanio i szybko! Chcesz, żeby profesjonalista ocenił skutki wycieku? Umów się na BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ

Klienci o nas

Pełen profesjonalizm, porządny sprzęt i rzetelnie wykonana usługa poszukiwania wycieku. Sprawdzono szczelność instalacji wodnej i kanalizacyjnej (okazały się szczelne) oraz zlokalizowano najbardziej prawdopodobne źródło dostawania się wody do mieszkania (dach i ciąg wentylacyjny w bloku). Teraz sprawą zajmie się administracja bloku, bo przeciek jest poza mieszkaniem. Bardzo polecam korzystanie z usług firmy Osusz.pl!

Kamila

Opinia Google

Najlepsza firma do osuszaniu budynków, przede wszystkim znają się na tym co robią, pełen profesjonalizm. Szkoda że nie ma 10 gwiazdek ponieważ na tyle zasługują 👍…

Tomasz

Opinia Google

Pełen profesjonalizm, od pierwszego kontaktu Panowie znali odpowiedź na każde pytanie. Lokalizacja błyskawiczna, doradztwo w temacie osuszania, małe szkody a dom suchy. Polecam każdemu kogo spotkało zalanie. W przeciwieństwie do firm konkurencyjnych, Panowie nie wyciągają od razu ręki po pieniądze – dla nich najważniejsze jest zlokalizowanie wycieku i pewne suszenie, które pozwoli na spokój właścicieli. W pełni polecam.

Piotr

Opinia Google

Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm, wyciek zlokalizowany bardzo precyzyjnie, cały dom osuszony ,cieszę się że trafiłem w wasze ręce. Pozdrawiam. Ryszard Miasteczko Śląskie.

Ryszard

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki w Katowicach i miastach aglomeracji śląskiej (Dąbrowa Górnicza, Bytom, Myszków,  Tychy, Gliwice, Zabrze, Siewierz, Mikołów, Mysłowice, Chorzów, Piekary Śląskie).

SZYBKI KONTAKT

Śląsk | Katowice

Mateusz 795 214 569

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Katowice
Ul. Na obrzeżu 3/8
40-179 Katowice

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków
ul. T. Romanowicza 6
30-702 Kraków
Oddział Częstochowa
ul. Małopolska 71U
42-218 Częstochowa
Oddział Warszawa
ul. Groteski 5
01-935 Warszawa
Oddział Wrocław
ul. Legnicka 45
54-230 Wrocław
Oddział Kielce
ul. 1 Maja 93
25-614 Kielce

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.