Lokalizacja wycieków Katowice

Nieszczelność kanalizacji

LOKALIZACJA WYCIEKÓW w Katowicach i na Śląsku

Prawidłowa lokalizacja wycieku to gwarancja ograniczenia strat w mieniu powstałych przez niszczące działanie wody. Wycieki lokalizujemy gazem, miernikami wilgoci, a także kamerą termowizyjną.

W przypadku wycieku wody, aby minimalizować szkody należy działać szybko. Pierwszym krokiem jest dokładne zlokalizowanie wycieku, aby można było skutecznie go naprawić. Aby to zrobić precyzyjnie, warto skorzystać z kilku różnych metod. Dzięki temu możemy dokładnie określić miejsce, w którym występuje nieszczelność. Nasz Katowicki oddział firmy Osusz.pl zawsze działa delikatnie i celowo, aby ograniczyć straty związane z dostaniem się do miejsca wycieku. Lokalizujemy wycieki bardzo dokładnie, dzięki czemu nie rozkuwamy kilku miejsc (warto sprawdzić nasze realizacje). Przykładamy dużą wagę do tego, aby miejsce prac nie było większe niż jedna płytka ceramiczna.

W naszej firmie, Osusz Katowice, stosujemy kilka metod, takich jak używanie gazów znacznikowych, kamer termowizyjnych i mierników wilgoci do lokalizacji wycieku. To wszystko po to, aby mieć 100% pewności co do miejsca, gdzie występuje nieszczelność, zanim przystąpimy do prac, które będą wymagały odsłonięcia problemu.

Znalezienie źródła wycieku jest niezwykle istotne, ponieważ tylko wtedy możemy powstrzymać  zniszczenia powstające przez działanie wody.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi lokalizowania wycieków opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

Mokra plama na ścianie jest skutkiem,
ale nie źródłem wilgoci.

Tylko trafne wykrycie miejsca wycieku pozwala wyeliminować problem wilgotnych ścian.
Uszkodzona rura CWU
Uszkodzona instalacji wody użytkowej to jedna z częstszych przyczyn wycieku.
Odpływy w łazienkach
Nieprawidłowo zamontowane odpływy w brodzikach i wannach mogą powodować wycieki.
Rury kanalizacyjne
Źle połączona lub uszkodzona instalacja kanalizacyjna może być powodem wycieku.
Instalacje CO
Wycieki w instalacjach CO, ze szczególnym uwzględnieniem ogrzewania podłogowego, są bardzo trudne do zlokalizowania.
Przeciekające dachy
Lokalizujemy również nieszczelności w dachach, precyzyjnie wskazując miejsca wymagające naprawy.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem*

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów, nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc. *W przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania.Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Nieinwazyjne lokalizowanie wycieków

Lokalizujemy wycieki szybko i sprawnie. Zawsze dobieramy najlepsze metody do zaistniałej sytuacji i korzystamy z najwyższej jakości sprzętu, aby mieć pewność precyzyjnego wytypowania nieszczelności.
Dzwoń 24H

Klienci o nas

Pełen profesjonalizm, porządny sprzęt i rzetelnie wykonana usługa poszukiwania wycieku. Sprawdzono szczelność instalacji wodnej i kanalizacyjnej (okazały się szczelne) oraz zlokalizowano najbardziej prawdopodobne źródło dostawania się wody do mieszkania (dach i ciąg wentylacyjny w bloku). Teraz sprawą zajmie się administracja bloku, bo przeciek jest poza mieszkaniem. Bardzo polecam korzystanie z usług firmy Osusz.pl!

Kamila

Opinia Google

Najlepsza firma do osuszaniu budynków, przede wszystkim znają się na tym co robią, pełen profesjonalizm. Szkoda że nie ma 10 gwiazdek ponieważ na tyle zasługują 👍…

Tomasz

Opinia Google

Pełen profesjonalizm, od pierwszego kontaktu Panowie znali odpowiedź na każde pytanie. Lokalizacja błyskawiczna, doradztwo w temacie osuszania, małe szkody a dom suchy. Polecam każdemu kogo spotkało zalanie. W przeciwieństwie do firm konkurencyjnych, Panowie nie wyciągają od razu ręki po pieniądze – dla nich najważniejsze jest zlokalizowanie wycieku i pewne suszenie, które pozwoli na spokój właścicieli. W pełni polecam.

Piotr

Opinia Google

Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm, wyciek zlokalizowany bardzo precyzyjnie, cały dom osuszony ,cieszę się że trafiłem w wasze ręce. Pozdrawiam. Ryszard Miasteczko Śląskie.

Ryszard

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki w Katowicach i miastach aglomeracji śląskiej (Dąbrowa Górnicza, Bytom, Myszków,  Tychy, Gliwice, Zabrze, Siewierz, Mikołów, Mysłowice, Chorzów, Piekary Śląskie.).

SZYBKI KONTAKT

Śląsk | Katowice

Mateusz 795 214 569

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Katowice
Ul. Na obrzeżu 3/8
40-179 Katowice

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.