HomeOsuszanie wilgoci technologicznej

Osuszanie budowy Kraków

OSUSZANIE WILGOCI TECHNOLOGICZNEJ w Krakowie i Małopolsce

Oferujemy kompleksową i profesjonalną usługę trwałej i skutecznej likwidacji wilgoci technologicznej (budowlanej) ze ścian i podłóg nieruchomości o każdej powierzchni. Nieważne, czy chcesz szybciej położyć parkiet w domu, bez zbędnej zwłoki oddać do użytku biura lub mieszkania. Zajmiemy się problemem wilgoci budowlanej szybko i skutecznie! ZAWSZE BEZPŁATNA EKSPERTYZA

Większość procesów technologicznych stosowanych w budownictwie jest związana z używaniem wody. Co więcej, często w trakcie wielomiesięcznej budowy powstające konstrukcje są narażone na działanie opadów atmosferycznych. W efekcie, w ścianach, stropach, wylewkach i tynkach gromadzi się wilgoć, której trudno się pozbyć. Wilgoć ta podnosi również koszty ogrzewania, nawet o kilkadziesiąt %.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do deweloperów, jak i klientów indywidualnych, a nasze działania pozwalają przyspieszyć prace wykończeniowe i szybciej oddać budynek do użytku.

Osusz.pl to profesjonalna firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz 3 zespoły profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.
Technologia osuszania znajduje zastosowanie w nowo powstających budynkach mieszkalnych, biurowcach, magazynach, piwnicach, hotelach i restauracjach, bibliotekach i archiwach, pomieszczeniach użyteczności publicznej...

POKONAJ WILGOĆ BUDOWLANĄ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Działamy 24h/dobę

Wilgoć opóźnia proces zamieszkania, podnosi koszty energii, opóźnia remonty, a przede wszystkim szkodzi zdrowiu mieszkańców.

Kraków i MałopolskaOsuszanie budowlane + szybka i darmowa ekspertyza

Przeprowadzamy profesjonalne zabiegi osuszania wilgoci budowlanej przyspieszające proces budowy. Korzystamy z wydajnych i nowoczesnych urządzeń w postaci osuszaczy przemysłowych wiodących producentów. Łącząc nasze zaplecze logistyczne z doświadczeniem przeprowadzamy skuteczne osuszanie ścian i posadzek w nowo budowanych budynkach.
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne na podłogach, ścianach, a nawet sufitach.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Przywozimy, konfigurujemy i monitorujemy pracę osuszaczy w sposób ciągły.
Wspomagamy suszenie
Przy niskich temperaturach wspomagamy proces osuszania budów nagrzewnicami.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Panowie w 100% fachowcy! Będę z czystym sumieniem polecała 🙂

Angelika

Opinia Google

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Centrum Targowe Chemobudowa
Pawilon wystawowy B
ul. S. Klimeckiego 14
30-705 Kraków

Osuszanie Kraków

Zajmujemy się profesjonalnym wykrywaniem wycieków i osuszaniem budynków w Krakowie. Wynajmujemy osuszacze, nagrzewnice i wentylatory w konkurencyjnych cenach.

Bezpłatna ekspertyza i wycenaPogotowie zalania 24h

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.