Osuszanie wilgoci technologicznej Wrocław

Osuszanie budowy Kraków

OSUSZANIE WILGOCI TECHNOLOGICZNEJ we Wrocławiu

Nasza oferta obejmuje kompleksową i profesjonalną usługę usuwania wilgoci technologicznej (budowlanej) ze ścian i podłóg nieruchomości o różnych powierzchniach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiego położenia parkietu w domu, czy natychmiastowego oddania biura lub mieszkania do użytku, możemy szybko i skutecznie rozwiązać problem wilgoci budowlanej. Aby zapewnić Państwu najlepszą obsługę, zawsze oferujemy pomoc w doborze parametrów urządzenia do osuszania oraz BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ.

Większość procesów technologicznych stosowanych w budownictwie jest związana z używaniem wody. Co więcej, często w trakcie wielomiesięcznej budowy powstające konstrukcje są narażone na działanie opadów atmosferycznych. W efekcie w ścianach, stropach, wylewkach i tynkach gromadzi się wilgoć, której trudno się pozbyć. Wilgoć ta podnosi również koszty ogrzewania, nawet o kilkadziesiąt %.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do deweloperów, jak i klientów indywidualnych, a nasze działania polegające na osuszaniu wilgoci technologicznej pozwalają przyspieszyć prace wykończeniowe i szybciej oddać budynek do użytku.

Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. W naszym kolejnym oddziale we Wrocławiu oferujemy Usługi osuszania po zalaniu oparte o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.
Technologia osuszania wilgoci budowlanej znajduje zastosowanie w nowo powstających budynkach mieszkalnych, biurowcach, magazynach, piwnicach, hotelach i restauracjach, bibliotekach i archiwach, pomieszczeniach użyteczności publicznej...

POKONAJ WILGOĆ BUDOWLANĄ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Wilgoć opóźnia proces zamieszkania, podnosi koszty energii, opóźnia remonty, a przede wszystkim szkodzi zdrowiu mieszkańców.

Wrocław | DolnośląskieOsuszanie budowlane + szybka i darmowa ekspertyza

Wykonujemy profesjonalne zabiegi osuszania wilgoci budowlanej, które przyspieszają proces budowy, poprzez odprowadzenie wilgoci z materiałów budowlanych. Do tego celu wykorzystujemy wydajne i nowoczesne urządzenia w postaci osuszaczy przemysłowych wiodących producentów o doskonałych parametrach pracy. Dzięki połączeniu naszego zaplecza logistycznego z doświadczeniem, jesteśmy w stanie skutecznie osuszyć wilgoć technologiczną w nowo budowanych budynkach w optymalny sposób.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania.

Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne na podłogach, ścianach, a nawet sufitach.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Przywozimy, konfigurujemy i monitorujemy pracę osuszaczy w sposób ciągły.
Wspomagamy suszenie
Przy niskich temperaturach wspomagamy proces osuszania budów nagrzewnicami.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Panowie w 100% fachowcy! Będę z czystym sumieniem polecała 🙂

Angelika

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie dolnośląskim (Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Trzebnica, Oleśnica, Strzegom.) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego we Wrocławiu.

SZYBKI KONTAKT

Dolnośląskie

Patryk 577-552-210

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Wrocław

 

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.