Osuszanie wilgoci technologicznej Poznań

Osuszanie budowy Kraków

OSUSZANIE WILGOCI TECHNOLOGICZNEJ w Poznaniu

Nasza usługa obejmuje kompleksowe i profesjonalne usuwanie wilgoci budowlanej ze ścian i podłóg w różnorodnych nieruchomościach. Niezależnie od potrzeby ekspresowego ułożenia parkietu w domu czy pilnego oddania do użytku biura czy mieszkania, gwarantujemy szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu wilgoci budowlanej. Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi, zawsze dostarczamy wsparcie przy doborze parametrów urządzenia do osuszania oraz BEZPŁATNĄ, EKSPERCKĄ KONSULTACJĘ.

Większość procesów technologicznych związanych z budownictwem niesie za sobą intensywne zużycie wody. W trakcie wielomiesięcznych prac budowlanych, struktury narażone są na działanie opadów atmosferycznych, co prowadzi do gromadzenia się wilgoci w ścianach, stropach, wylewkach oraz tynkach. To z kolei opóźnia kolejne etapy prac.

Nasza oferta osuszania budowy z wilgoci technologicznej skierowana jest zarówno do deweloperów, jak i klientów indywidualnych. Nasze działania koncentrujące się na osuszaniu wilgoci technologicznej mają na celu przyspieszenie prac wykończeniowych i szybsze oddanie gotowego budynku do użytku.

Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. W naszym oddziale w Poznaniu oferujemy usługi osuszania budów z wilgoci technologicznej oparte o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.
Technologia osuszania wilgoci budowlanej znajduje zastosowanie w nowo powstających budynkach mieszkalnych, biurowcach, magazynach, piwnicach, hotelach i restauracjach, bibliotekach i archiwach, pomieszczeniach użyteczności publicznej...

POKONAJ WILGOĆ BUDOWLANĄ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Wilgoć jest szkodliwa na wielu płaszczyznach - opóźnia procesy zamieszkania, zwiększa koszty energii, wydłuża remonty, a przede wszystkim negatywnie wpływa na zdrowie mieszkańców.

Poznań | WielkopolskieOsuszanie budowy + szybka i darmowa ekspertyza

Specjalizujemy się w profesjonalnych zabiegach osuszania wilgoci budowlanej, które nie tylko przyspieszają proces budowy poprzez usuwanie wilgoci z materiałów budowlanych, ale także wykorzystują wydajne, nowoczesne urządzenia od wiodących producentów. Nasze osuszacze przemysłowe oraz nagrzewnice budowlane cechują się doskonałymi parametrami pracy, a połączenie ich z naszym zapleczem logistycznym i doświadczeniem gwarantuje skuteczne eliminowanie wilgoci technologicznej z nowo powstających budynków w sposób optymalny.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania.

Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne na podłogach, ścianach, a nawet sufitach.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Przywozimy, konfigurujemy i monitorujemy pracę osuszaczy w sposób ciągły.
Wspomagamy suszenie
Przy niskich temperaturach wspomagamy proces osuszania budów nagrzewnicami.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Bez zastrzeżeń 👍! Szybkość reakcji, wykonanie pomiarów i badań w celu lokalizacji wycieków -sprawne działanie kompetentnych fachowców! Dziękuję i polecam!

Iwona

Opinia Google

Profeska, Pan kulturalny, miły i skuteczny – wykrył nieszczelność w łazience i udzielił rad, co dalej. Fachowiec przez duże F!

M P

Opinia Google

W ekspresowym tempie pojawił się Pan Kamil, dokonał pomiarów i wstępnej analizy problemu, polecam!

Pio Pio

Opinia Google

Jestem bardzo zadowolony z usług. Profesjonalne podejście do tematu. Pełna kultura i pomoc klientowi, nie tylko w znalezieniu przecieku ale porady co dalej z tym robić. Polecam!

Krzysztof

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie wielkopolskim( Poznań, Gniezno, Września, Swarzędz, Luboń, Tarnowo Podgórne, Świebodzin…) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Poznaniu.

SZYBKI KONTAKT

Wielkopolskie

Kamil 720-826-638

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Poznań
ul. Wiesiołkowa 30
61-680 Poznań

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.