Osuszanie wilgoci technologicznej Kraków

Osuszanie budowy Kraków

OSUSZANIE WILGOCI TECHNOLOGICZNEJ w Krakowie i Małopolsce

Oferujemy kompleksową i profesjonalną usługę trwałej i skutecznej likwidacji wilgoci technologicznej (budowlanej) ze ścian i podłóg nieruchomości o każdej powierzchni. Nieważne, czy chcesz szybciej położyć parkiet w domu, bez zbędnej zwłoki oddać do użytku biura lub mieszkania. Zajmiemy się problemem wilgoci budowlanej szybko i skutecznie! ZAWSZE BEZPŁATNA EKSPERTYZA

Większość procesów technologicznych stosowanych w budownictwie jest związana z używaniem wody. Co więcej, często w trakcie wielomiesięcznej budowy powstające konstrukcje są narażone na działanie opadów atmosferycznych. W efekcie, w ścianach, stropach, wylewkach i tynkach gromadzi się wilgoć, której trudno się pozbyć. Wilgoć ta podnosi również koszty ogrzewania, nawet o kilkadziesiąt %.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do deweloperów, jak i klientów indywidualnych, a nasze działania polegające na osuszaniu wilgoci technologicznej pozwalają przyspieszyć prace wykończeniowe i szybciej oddać budynek do użytku.

Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.
Technologia osuszania znajduje zastosowanie w nowo powstających budynkach mieszkalnych, biurowcach, magazynach, piwnicach, hotelach i restauracjach, bibliotekach i archiwach, pomieszczeniach użyteczności publicznej...

POKONAJ WILGOĆ BUDOWLANĄ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Wilgoć opóźnia proces zamieszkania, podnosi koszty energii, opóźnia remonty, a przede wszystkim szkodzi zdrowiu mieszkańców.

Kraków i MałopolskaOsuszanie budowlane + szybka i darmowa ekspertyza

Przeprowadzamy profesjonalne zabiegi osuszania wilgoci budowlanej przyspieszające proces budowy. Korzystamy z wydajnych i nowoczesnych urządzeń w postaci osuszaczy przemysłowych wiodących producentów. Łącząc nasze zaplecze logistyczne z doświadczeniem przeprowadzamy skuteczne osuszanie ścian i posadzek w nowo budowanych budynkach.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania.

Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne na podłogach, ścianach, a nawet sufitach.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Przywozimy, konfigurujemy i monitorujemy pracę osuszaczy w sposób ciągły.
Wspomagamy suszenie
Przy niskich temperaturach wspomagamy proces osuszania budów nagrzewnicami.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Panowie w 100% fachowcy! Będę z czystym sumieniem polecała 🙂

Angelika

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miejscowościach (Kraków, Wieliczka, Zabierzów, Rzeszów, Tarnów, Zakopane) w województwach: małopolskim i podkarpackim. Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Krakowie.

SZYBKI KONTAKT

Małopolska | Podkarpacie

Bartek 577-552-298

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

KRAKÓW
ul. Magazynowa 1B
30-858 Kraków

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.