Osuszanie wilgoci technologicznej Kielce

Osuszanie budowy Kraków

OSUSZANIE WILGOCI TECHNOLOGICZNEJ w Kielcach

Nasza oferta obejmuje wszechstronną i profesjonalną usługę usuwania wilgoci technologicznej (budowlanej) z powierzchni ścian i podłóg nieruchomości o różnych rozmiarach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ekspresowego układania parkietu w domu, czy natychmiastowego oddania biura lub mieszkania do użytku, możemy szybko i skutecznie rozwiązać problem wilgoci budowlanej. Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość obsługi, zawsze oferujemy wsparcie w doborze parametrów urządzenia do osuszania oraz BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ EKSPERTA..

Większość technologicznych procesów wykorzystywanych w budownictwie wiąże się z intensywnym użyciem wody, a podczas wielomiesięcznych prac budowlanych, powstające konstrukcje często są narażone na działanie opadów atmosferycznych. W konsekwencji wilgoć gromadzi się w ścianach, stropach, wylewkach i tynkach,  wydłużając czas prowadzenia kolejnych prac.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do deweloperów, jak i klientów indywidualnych. Nasze działania, które skupiają się na osuszaniu wilgoci technologicznej, pozwalają przyspieszyć prace wykończeniowe i szybciej oddać budynek do użytku.

Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. W naszym oddziale w Kielcach oferujemy Usługi osuszania po zalaniu oparte o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.
Technologia osuszania wilgoci budowlanej znajduje zastosowanie w nowo powstających budynkach mieszkalnych, biurowcach, magazynach, piwnicach, hotelach i restauracjach, bibliotekach i archiwach, pomieszczeniach użyteczności publicznej...

Osuszamy wilgoć technologiczną na terenie miast takich jak: Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Końskie, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Opatów, Staszów, Chęciny, Kazimierza Wielka, Mielec, Połaniec, Włoszczowa. Nie ma twojego miasta na liście? Obsługujemy całe województwo, więc zadzwoń i zapytaj o dostępność naszych usług!

POKONAJ WILGOĆ BUDOWLANĄ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Wilgoć jest szkodliwa na wielu płaszczyznach - opóźnia procesy zamieszkania, zwiększa koszty energii, wydłuża remonty, a przede wszystkim negatywnie wpływa na zdrowie mieszkańców.

Kielce | ŚwiętokrzyskieOsuszanie budowlane + szybka i darmowa ekspertyza

Wykonujemy profesjonalne zabiegi osuszania wilgoci budowlanej, które przyspieszają proces budowy, poprzez odprowadzenie wilgoci z materiałów budowlanych. Do tego celu wykorzystujemy wydajne i nowoczesne urządzenia w postaci osuszaczy przemysłowych wiodących producentów o doskonałych parametrach pracy. Dzięki połączeniu naszego zaplecza logistycznego z doświadczeniem, jesteśmy w stanie skutecznie osuszyć wilgoć technologiczną w nowo budowanych budynkach w optymalny sposób.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania.

Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne na podłogach, ścianach, a nawet sufitach.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Przywozimy, konfigurujemy i monitorujemy pracę osuszaczy w sposób ciągły.
Wspomagamy suszenie
Przy niskich temperaturach wspomagamy proces osuszania budów nagrzewnicami.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Panowie w 100% fachowcy! Będę z czystym sumieniem polecała 🙂

Angelika

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie świętokrzyskim (Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Włoszczowa…) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Kielcach.

SZYBKI KONTAKT

Świętokrzyskie

Mariusz 790-826-666

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Kielce
ul. 1 Maja 93
25-614 Kielce

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.